Akmerkez Frozenland’a Ünlü Akını
Akmerkez Frozenland’a Ünlü Akını

Akmerkez Frozenland’a Ünlü Akını! İstanbul’un terasta en büyük açık hava buz pisti olan Akmerkez Frozenland; 26 Aralık’ta yapılan açılış partisi ile yılbaşı heyecanını şehre taşıdı.

Yeni yıla sayılı günler kala Akmerkez Üçgen Teras’ta 700m2 alana kurulan buz pisti Frozenland ile cemiyet hayatının ünlü isimleri unutamayacakları bir WinterWonderland deneyimi yaşadılar.

Bu çok özel davete iş,sanat ve cemiyet hayatından pek çok ünlü isim katıldı. Geceye katılan ünlüler arasında Ayşe Kucuroğlu, Yasemin Taciroğlu, Aslı Pamir, Mehmet Dinçerler, Ayşe Özyılmazel, Zeynep Özyağcılar, Sarp Evliyagil ve eşi de vardı.

Gece boyunca süren etkinliklerde yılbaşı müzikleri,tematik ikramlar buz pisti gösterileri, DJ Doğuş Çabakçor performansı ile Winter Wonderland’ın büyülü atmosferi İstanbul’a taşındı

Şehrin içinde nefes aldıran atmosferi ile misafirlerin vazgeçilmezi olan Akmerkez Üçgen Teras; Nisan ayına kadar çok özel etkinliklerle Akmerkez ziyaretçilerine unutulmaz bir buz pisti deneyimi sunmaya devam edecek.

Ziyaretçi Yorumları