Nocturne İle Yeni Sezona Enerjik Giriş
Nocturne İle Yeni Sezona Enerjik Giriş

Nocturne İle Yeni Sezona Enerjik Giriş! Sezon eğilimlerini retro çizgilerle yeniden yorumlayan NOCTURNE Sonbahar/Kış 2019-20 koleksiyonunda, sokak stilleri de daha güçlü bir siluetle karşımıza çıkıyor. Geçmişin belirgin şifreleriyle bugünün iddialı görünümlerinin altı çiziliyor.

NOCTURNE bu sezon, 80’li ve 90’lı yılların iddialı siluetlerinin yanı sıra, gümüş ve gold parıltılarla görkemli bir hikayeyi baştan yazıyor. İddialı neonlar ve zebrayla fuşya ve turuncunun enerjik bileşiminin yanı sıra, bej ve siyahın klasik uyumu da koleksiyonda yerini alıyor. Leopar ve kazayağı gibi desenleri, sıcaklık hissi veren dokuları, sezona özel baskıları ve ince işçilikleri de unutmamak lazım. Belirgin formlar, gösterişli omuzlar ve renkler arasındaki geçiş oyunları bu sezonun iddialı kimliğini oluşturuyor.

Flaş renkler ve zebra deseni… Uyumlu ama bir o kadar da şaşırtıcı! Tayt ve sweatshirt’lerin ön planda olduğu rahat parçalarda eşleşen neon tonlar ve zebra desenin sportif birlikteliği jakarlı kumaşlarla buluşuyor. Neon tonların tüm çarpıcılığıyla dikkatleri üzerine çektiği parçalarda animal desenlerin getirdiği doğallık hissi bu ikiliyi dengeliyor. Ceketlerin altına taytların kombine edildiği bu güncel tema aynı zamanda çabasız şıklığın da bir yansıması.

Kazayağı ise bu koleksiyonda alışılmış olanın aksine siyah ile beyazı değil, fuşya ve turuncuyu eşleştiriyor ve sonbaharı yüksek voltajda enerjiyle karşılıyor. Yüksek belli pantolonlar, iddialı omuz kesimleri ruganla desteklenerek geçmişin stil kodlarını anımsatıyor. Pembenin tüm sezona yayılan yüksek enerjisi ise bu stili domine ediyor.

NOCTURNE koleksiyonlarına Türkiye’de Nişantaşı, İstinyePark, Vadistanbul, Mall of Istanbul, Emaar Square Mall, Venezia Mega Outlet, Land of Legends (Antalya), Ziyapaşa Bulvarı (Adana) ve Trabzon Forum’dan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında ise Avenues Mall (Kuveyt) ve Mall of Qatar (Katar) mağazalarının yanı sıra, online olarak www.NOCTURNE.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları