Orogold Exclusive

Orogold Exclusive! İLK MAĞAZASI İLE İLK MAĞAZASI İLE NİŞANTAŞI – ATİYE SOKAK’TA

OROGOLD Cosmetics; bileşimindeki 24 ayar altın parçacıklarıyla cilt bakımında çığır açarak, altının ışıltılı ve saf güzelliğini cilde taşıyor! Botoks ve dolgu uygulamalarına alternatif olarak ortaya çıkan OROGOLD ‘un 24 ayar altın bileşimi, tedavi edici ve yeniden yapılandırıcı özelliğiyle Antik çağlardan günümüze gelerek Türk kadınına cilt bakımı ve güzelliği sunuyor.

24 ayar Altın içerikli cilt bakım markası Orogold,
Beymen ve Harvey Nichols’tan sonra adını taşıyan ilk mağazası OROGOLD EXCLUSIVE ile Nişantaşı Atiye Sokakta! Açılışa özel hediye ve sürprizlerimizle sizleri mağazamıza bekliyoruz.

Orogold Exclusive! OROGOLD ürünlerinin bileşiminde kullanılan malzemelerin doğallığı, bütün ciltler için ideal çözümler sunarken; 24 ayar altın parçacıklarıyla desteklenen ürünler, hücresel yenilenme sürecini de hızlandırıyor. OROGOLD formülünde bulunan 24 ayar altın aynı zamanda dokuların kaybettiği elastikiyetin geri kazanılması, kolajen kaybının yavaşlatılması ve cilt sarkmasının önüne geçilmesinde de büyük rol oynuyor. İçeriğindeki saf ve doğal malzemelerin yanında, sağlıklı cilt hücreleri yaratmak için bazal tabakanın hücresel gelişimini uyararak, ciltte sıkılaşma etkisi de yaratan OROGOLD ürünleri; güneşin yol açtığı hasarları, yaşlanmayla gelen lekeleri de mucizevi bir şekilde yok ediyor. Multi Vitamin, C Vitamini, Göz, Kolajen, Havyar, Bio-Brightening (Leke), Cryogenic (zamanı durduran, donduran), Nano (yoğun nem), DMAE (anında Botox etkisi), Termica (gözenek sıkılaştırıcı, siyah nokta giderici, arındırıcı temizlik), Erkek, Vucut, Daily Essentials (günlük ihtiyaç) serileriyle dikkat çekmektedir.

OROGOLD  ürünleri
Orogold Exclusive Store Atiye Sokak – NisantasiBeymen Zorlu CenterHarvey Nichols Kanyon İstanbul – Next Level Ankara mağazalarında sizlerle buluşuyor.

Bilgi İçin: mergulihtiyaroglu@humer.com.trwww.orogoldcosmetics.com@orogoldtr@humercosmeticswww.humer.com.tr

Ziyaretçi Yorumları