Alışveriş Şıklığı

Alışveriş Şıklığı

Alışveriş Şıklığı
Yasemin Özilhan

SADE VE ŞIK

Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Yasemin Özilhan, geçtiğimiz günlerde Tek başına geldiği AVM’de alışveriş turuna çıkan Özilhan, ilerleyen saatlerde yakın bir kız arkadaşı ile buluştu. Her zaman olduğu gibi sade şıklığı ile göz dolduran sosyetik güzel, alışveriş sonrasında yorgunluk kahvesi içip öğlen saatlerinde AVM’den ayrıldı. Ayrıca boynuna astığı mini çantası ise dikkatlerden kaçmadı.

Alışveriş Şıklığı
Işıl Reçber

ALIŞVERİŞ ZAMANI 

Türk futbolunun efsane kalecilerinden Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber önceki gün İstinyePark’da objektiflere yansıdı. Sabah erken saatlerinde alışveriş merkezine gelen ve kısa süre alışveriş yapan sosyetik güzel, Markalar Sokağı’nda gazeteciler tarafından görüntülendi. “Elimde paketler varken çekilmekten hoşlanmıyorum ama sizi de kırmak istemiyorum.” diyerek alçak gönüllü tavrı ile objektiflere poz veren Reçber dünyaca ünlü markaların mağazalarını gezdikten sonra La Petite Maison restoranına geçerek dostları ile yorgunluk kahvesi içti.

Alışveriş Şıklığı
Zeynep Keyman

Keyman alışverişte görüntülendi

İstanbul cemiyet hayatının seçkin isimlerinden Zeynep Keyman Akmerkez’de objektiflere yansıdı. Sosyal sorumluluk projeleri için gerçekleşen davetler dışında çok fazla görünmeyen Keyman, elektrikli ev gereçleri ve teknoloji mağazalarından alışveriş yaptı.

Akmerkez’e gelen ve kısa süre alışveriş yapan sosyetik güzel, Markalar Sokağı’nda gazeteciler tarafından görüntülendi. “Elimde paketler varken çekilmekten hoşlanmıyorum ama sizi de kırmak istemiyorum.” diyerek alçak gönüllü tavrı ile objektiflere poz veren Reçber dünyaca ünlü markaların mağazalarını gezdikten sonra La Petite Maison restoranına geçerek dostları ile yorgunluk kahvesi içti.

Ziyaretçi Yorumları