14.4 C
Türkiye
Perşembe, Ekim 21, 2021

Babmagazine HakkındaBabmagazine Hakkında

Kıymetli dostlarım, sevgili okurlarım; İletişim dünyasının en kuvvetli aracı olan internet’teki gelişmelerin karşısında ben de eli kolu bağlı fazla kalamadım ve küçükte olsa kendime bir yer açtım ve sizleri buradan selamlamanın mutluluğunu yaşıyorum. İnternetin hayatımıza getirdiği tüm güzel şeyler için minnetarım ve daha neler getireceğini merak ediyorum.

Amacım prestiji yüksek emsallerinden farklı ve apayrı bir konsept çizgisini editoryal içeriğinden asla ödün vermeyen, etkili bir dergi portalı hazırlamaktı. Bunca yıllık mesleki tecrübemi babmagazine.com ile taçlandırdım. babmagazine.com da cemiyet haberlerinden, iş ve sanat dünyasından portrelere, uluslararası önemli ailelerin yaşamlarından kültür ve sanata, sağlık ve güzellikten çevre ve bilişime, astrolojiden turizm ve seyahate, yemek kültüründen, konut, otomobil yat ve mücevhere, modanın en önde gelen markalarından mobilya ve dekorasyona kadar sektörlerin son trendleri yer alacak… Doğru habercilik anlayışı, sağlam marka kimliği izleyeni ve reklam vereni buluşturan bir konsepti hedef kitlesinin tüm ilgili alanlarına cevap veren dengeli içeriği olacak.

BABMAGAZINE HAKKINDA

babmagazine.com 7’den 70’e herkese hitap edecek. İzleyenlerine daima hoşça vakit geçirtecek ve farklı bir dünyanın kapılarını açacak. Daima ölçülü olmaya, insanları rencide etmemeye, dürüst kalmaya ve özel hayata saygılı olmaya özen gösteren bir portal olacak. babmagazine.com çağdaş, kendine güvenen, şık ve çekici tavrıyla kaliteli, emsallerinden farklı, kendini çok özel ve ayrıcalıklı hissettirecek özel bir yayın akışı olacaktır.

Tutkusu olup ve izlemekten keyif alacağınız babmagazine.com kısa zamanda bir hayat tarzınız olacak, elinizin altında sadece bir tık ile ulaşabileceksiniz. Önce web, ardından diğer mobil cihazlarda bu hazzı yaşayacaksınız…

Şimdi elimizdeki en büyük malzeme olan “sevgi ve saygı”dan oluşan ilişkilerimizden yola çıkarken sizin önerileriniz bana daima ışık tutacak. Portalımda görmek istediğiniz fikir ve yenilikleri benimle paylaşmaktan çekinmeyin, her zaman olduğu gibi sizinle birlikte yürümekten mutluluk duyacağım.

Portalımda birbirinden farklı belki de zaman içinde daha da artacak 12 kategori bulacaksınız; Davetler, İş Dünyası, Yaşam, Moda, Sağlık & Güzellik, Kültür & Sanat, Magazin, Fiskos, Alışveriş Saati, Konuk Yazar, Nostalji ve Astroloji. Umarım yılların birikimini hem görsel açıdan hem de kaliteli içeriklerle dijitalde de size en layık şekilde sunacak ve kaliteden ödün vermeden çok sevdiğim işimi dijitalde de sizlerle paylaşacağım.

Portalıma hoşgeldiniz
Saygılarımla

Atılay Kandemir
atilay@babmagazine.com

babmagazine.com kuruluş tarihi: 29 Ekim 2014