14.4 C
Türkiye
Perşembe, Ekim 21, 2021

Babmagazine ReklamBabmagazine Reklam

Cemiyet, İş, Sanat ve Yaşam Kültürünün Nabzı
BABMAGAZİNE.COM’da Atıyor!

Babmagazine Reklam; Çağımızın en önemli ve etkin kullanım alanları arasında yer alan internet ve internet reklamcılığı hiç şüphe yok ki günden güne hızla büyüyor, gelişiyor ve önem kazanıyor. İnternet üzerinde yer alan ve sıkça kullanılan sosyal medyaya gösterilen ilgi ise her geçen gün artmaktadır… Bundan dolayıdır ki sanal dünyada yer alan reklam ve haber çalışmaları daha da önem kazanıp, ön plana çıkmaktadır… Babmagazine’nin hedefi ise bu doyurucu maddelerle tamamen örtüşmektedir. Doyurucu ve lezzetli bir portal olduğumuzu duyurmak, gün boyunca okunan keyifli sunumlar yapmak en önemli hedefimizdir… Babmagazine’i yaparken kentli ve eğitimli bir dünyayla el ele yürümek en büyük idealimizdir.

Doğru habercilik anlayışı içersinde sağlam marka kimliği ile izleyeni ve reklam vereni buluşturan bir konseptimiz, hedef kitlesinin tüm ilgili alanlarına cevap veren dengeli içerik içinde yer alacaktır…

Babmagazine.com olarak sizlere aralarında görüntülü reklam birimleri, zengin medya banner reklamı sponsor ve insertler ile en uygun çeşitli seçenekler sunarak ürün ve hizmet yelpazesini A’dan Z’ye ifade edecek pek çok alternatifleri de sunuyoruz.

Elinizin altında olan ve sadece bir ‘’tık’’la ulaşacağınız babmagazine.com’da sizlerle buluşabilmek en büyük dileğimizdir…

İyilikle

Atılay Kandemir

REKLAM ALANLARIMIZ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

Reklam Alanlarımız

Babmagazine Reklam

Babmagazine Reklam

Dikkat Edilecek Özellikler

Animasyon Uzunluğu: Animasyon reklam uzunlukları maksimum 30 saniye ile sınırlıdır. (15-20 fps hızında) Bu süreden sonra reklamlar statik resim olmak zorundadır. Bu reklamlar ayrıca diğer animasyon politikalarına da uygun olmalıdır.

Flash Sürümleri: Tüm Flash versiyonlarına uyumlu olmalıdır.

Action Script Sürümleri: Action Script 1-3 sürümü olmalı.