Anatoli Dostları Yılbaşı Alışverişinde
Anatoli Dostları Yılbaşı Alışverişinde

Anatoli Dostları Yılbaşı Alışverişinde! Binlerce yıldır ev sahipliği yaptığı pek çok farklı medeniyetin izlerini barındıran Anadolu’nun verimli toprakları ve kadim mirasını modern çizgiler ile harmanlayarak tasarımlarına yansıtan Anatoli bu yılbaşında yaptığı çok özel iş birliktelikleri ile dikkatleri üzerine çekti.

Anatoli markasının dostları, kendi alanlarında başarılı ve zevk sahibi Demet Şener, Dilara Koçak, Selin Kutucular ve Saffet Emre Tonguç gibi isimler ortaklaşa hazırladıkları ‘Anatoli Yılbaşı Özel Seçkileri’’ni sundu.

Anatoli markasının kurucusu Beyhan Bağış’ın ev sahipliğinde gerçekleşen şık davete İş ve sanat dünyasından birçok isim de katıldı.  Canlı viyolonsel performası eşliğinde keyifli dakikalar geçiren misafirler, gastronomi sektörünün dahi şefi Maksut Aşkar’ın Anatoli’ye özel hazırladığı Hibiskus şerbetini de deneyimledi. Yetenekli tasarımcıların yarattığı ev, mutfak ve dekorasyon objeleri sunan MacKenzie- Childs markasının da koleksiyonlarını sunmaya başlayan Anatoli misafirlerine birçok yeni sürpriz sunmuş oldu.

Anatoli ayrıca yılbaşı özel seçkilerinden elde edeceği gelirin bir kısmını Sabancı Olgunlaşma Enstitüsüne genç kızlara burs olarak bağışlayacak.

Ziyaretçi Yorumları