Başarım Sensin Derneği’nden Öğrencilere Destek İftarı
Başarım Sensin Derneği Yönetim Kurulu

Başarım Sensin Derneği’nden Öğrencilere Destek İftarı! Başarım Sensin Derneği’nin Ajia Hotel’de düzenlediği iftar davetinde iş, sanat ve cemiyet dünyasının seçkin simalarını bir araya geldi.

Maddi anlamda fırsat eşitsizliği yaşayan başarılı üniversite öğrencilerine destek olmak amacıyla kurulan Başarım Sensin Derneği, destek oldukları Boğaziçi Üniversitesi, Marmara Tıp Fakültesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nin yanında, bünyelerine yeni katılan Mimar Sinan Üniversitesi öğrencilerinin eğitim fonuna katkı sağlamak amacıyla anlamlı bir iftar davetine imza attı. A’jia Hotel’de düzenlenen yemeğe gelen misafirler arasında Işıl Reçber, Sibel Kerimoğlu, Serap Taşdemir, Çimen Aka, Bayram Yıldız, İnci Aras, Öznur Yakın, Gülnaz Sezgin, Eymen Demirören, Özge-Semih Sander, Serpil Sarıkatipoğlu, Gilman Karadeniz ve Arzu-Ömer Neziplioğlu gibi pek çok tanınmış isim yer aldı.

Başarım Sensin Derneği’nden Öğrencilere Destek İftarı! Ramazan ayına özel birbirinden lezzetli yemeklerle oruçlarını açan misafirler, iftar yemeği sırasında birbirleriyle bol bol sohbet etme imkanı yakaladılar. Büyük bir keyifle iftarlarını açan konuklara, Osmanlı’nın ruhunu yansıtan Ramazan şerbetinin ikramı da gerçekleştirildi. Gelirinin bursiyer öğrencilere aktarılması amacıyla çeşitli hediyelerin yer aldığı çekiliş, Yonca Evcimik tarafından yapıldı.

Aslı Hüner’in sahne aldığı Türk Sanat Müziği eşliğinde geçen yemekte, Dernek Başkanı Şule Argüder ve Başkan Yardımcısı Figen Kıral geceye destek veren isimlere teşekkür plaketi verdi. Gecenin finalinde derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri Özge Sander, Ebru Çarıkçılar, Güniz İyianlar, İnci Aras, Selin Terzioğlu, Dilara Aka ve Cansel Elmas davete katılan ve öğrenciler için bağışta bulunan herkese teşekkür etti.

Ziyaretçi Yorumları