Bir Döneme Yolculuk Projesi İçin Güçlerini Birleştirdiler

Bir Döneme Yolculuk Projesi İçin Güçlerini Birleştirdiler! Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin 15 yıldır Türkiye genelinde 1600 okulun katılımıyla sürdürdüğü etkinliklerine katkı sağlamak üzere başlatılan “Bir Döneme Yolculuk” adlı proje 4 Aralık 2018 tarihinde Pera Palas Oteli’nde katılımcılarıyla buluştu.

La Mer, Shaky ve Sinbo küçük ev aletlerinin katkılarıyla gerçekleşen ve 6 aylık bir çalışma ile hazırlanan sergiye toplumun önde gelen kimlikleri, bir dönemin önemli ressamlarının tablolarında yer alarak katıldı.

Yaratıcı Çocuklar Derneği Yürütme Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, Yönetim Kurulu Başkanı Didem Çapa ve iş kadını İnci Koparan tarafından, çocukların çok yönlü gelişimine katkı sağlayan katılımcılara tabloları ile birlikte teşekkür sertifikaları verildi.

Sergiye katılan ve katkı sağlayanlar arasında Özcan Sabancı, Beste Yurttaş, Banu Çarmıklı, Zafer Kozanoğlu, Meltem Demir, Ayşegül Kodal, Gül Ergi,  Şule Argüder, Elif İnci Aras, Esra Oflaz Güvenkaya, Sema Güral Sürmeli, Sema Basa, Hande Sezer Pekcan, Tülay Dölen ve Aysun Mamak gibi isimler vardı.

Ziyaretçi Yorumları