Denizbank’tan Yıldızlar Geçidi
Tarkan ve Kızıl Ordu

Denizbank’tan Yıldızlar Geçidi! DenizBank, kuruluşunun 20. yıldönümünü İstanbul’da gerçekleştirdiği özel bir etkinlikle kutladı. Zorlu Performans Sanatları Merkez’inde düzenlenen organizasyona iş, kültür – sanat ve medyadan pek çok isim katılırken, geceye Tarkan, Ajda Pekkan ve Rus Kızıl Ordu damgalarını vurdular.

Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ve kurmaylarının tüm konuklarını kapıda karşıladıkları yıl dönümü gecesi kokteyl ile başladı. Her yönüyle özenle hazırlanan gecede konuklar müzik dolu muhteşem bir gece yaşadılar. Gece “Hikayemiz, 20 yıl önce kurulan bir hayalin gerçeğe dönüşme öyküsüdür” diye bir konuşma gerçekleştiren DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş 20 yıllık yolculuklarında, her zaman öncelikli motivasyonlarının Türkiye’ye, müşterilerine, birlikte yürüdükleri paydaşlarına ve hissedarlarına değer sağlamak olduğunu vurguladı. Ateş şöyle devam etti; “DenizBank demek ‘değer katmak’ demek. Bugün, heyecanımızı paylaşmak üzere Türkiye’nin en büyük salonlarından birini tek bir koltuk boş kalmamacasına dolduran tüm Deniz dostlarına yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Bizim öykümüz en yalın haliyle 20 yıl önce kurulan bir düşün gerçek olma hikâyesidir.

Denizbank’tan Yıldızlar Geçidi! İlmek ilmek şekillenen bu başarı hikayesinin ardında, bugün sayıları 15 bine ulaşan çalışanlarımız, yani bizim tabirimizle ‘Denizcilerimiz’ yer alıyor. Hissedarımız Sberbank’ın küresel vizyonundan aldığımız ilham ve özgüvenle gelecek 20 yıllar için daha büyük hayaller kurmaya hazırız” dedi. Büyük alkış alan konuşma sonrasında dünyanın en eski ve büyük korolarından Rus Kızıl Ordu Korosu performansları ile davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Tarkan ve Kızıl Ordu ilk defa aynı sahneyi paylaşarak, Tarkan’ın unutulmaz şarkılarından ‘Dudu’ ve ‘Şımarık’ı beraber seslendirirken, davetlilere müzik ziyafeti sundular. Gecenin devamında Süperstar Ajda Pekkan etkileyici performansı ve en güzel şarkılarıyla coşkuyu zirveye taşıdı.

Ziyaretçi Yorumları