Hayatın Tüm Renkleri #untitledportraits Sergisi İle Capitol’de
Hayatın Tüm Renkleri #untitledportraits Sergisi İle Capitol’de

Hayatın Tüm Renkleri #untitledportraits Sergisi İle Capitol’de! Birbirinden farklı görüşten, yaştan, zevkten ve renkten her insan, 25 yıldır kendini Capitol’ de ziyaretçisine ‘senin rengini bulduğun yer burası’ diyor, onların en özgür,  en cesur, en mutlu, en özgüvenli hallerini Capitol’ de keşfedeceklerinin altını çizerken, yeni projesi ile  okyanus ötesi dünyayı fotoğraflarla keşfetmeye çağırıyor.

Farklı kültürleri, mimarileri ve yaşam tarzlarını inceleyerek An’a dair çektiği fotoğraflarla instagrama bir boyut getiren Sefa Yamak- Pam İstanbul 5-21 Nisan 2019 Tarihleri arasında Capitol’de gerçekleştireceği #untitledportraits  by @sefayamak sergisi ile yeni yüzler tanıdığı ve kültürlerini keşfettiği portre fotoğrafları ile renklerin ve kültürlerin büyülü yolcuğuna davet ediyor.

Capitol Sefa Yamak ile gerçekleştirdiği   #untitledportraits  sergisi ile SosyalBen Vakfı aracılığıyla onlarca çocuğu mutlu edecek bir kaynak yaratmayı hedefliyor.

Hayatın Tüm Renkleri #untitledportraits Sergisi İle Capitol’de! #untitledportraits Sergisi, 5-21 Nisan 2019 tarihlerine dek Capitol 1. Katta görülebilir.

Ziyaretçi Yorumları