İngiltere’deki Gururumuz
Ali Şamlı

İngiltere’deki Gururumuz! Birleşik Krallık Kraliçesi II. Elizabeth’in 90.Yaşgünü Kutlaması,geçtiğimiz hafta üç gün üç gece süren Windsor Kalesi’nde yer alan Home Park’ta gerçekleştirildi. Bugüne özel St James’s House tarafından hazırlanan hatıra kitabında kraliçenin yaşamdan kesitlerin yanı sıra, premium hizmet veren 100 İngiliz şirketine yer veriliyor. Kitapta yer alan tek Türk olan Ali Şamlı ise Goran Svilar ile birlikte bünyesinde concierge hizmeti, lüks gayrimenkuller, iç mimarlık ve tasarım hizmetleri, premium şarap ve içkiler ile Kings Road’da yer alan şık mağaza ConSept’i barındıran S2 London’un ortağı.

İngiltere’deki Gururumuz! Müşterilerine adanmışlığı ve mükemmel hizmetiyle tanınan S2 London’un sadece referansla katılabilinen concierge servisi, en yüksek profildeki müşterilere işinin uzmanı bir ekip tarafından sunuluyor. S2 concierge ekibi en popüler restaurantlarda yer ayırtmaktan, sınırlı sayıda üretilen bir mücevhere ulaşmaya kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. S2 aynı zamanda Londra ve İngiltere’ye taşınan müşterilerinin iş bağlantıları kurmalarına ve kıta dışına ya da İngiltere’ye taşınan şirketlere gayrimenkul ve ofis alanları bulmalarına yardım ederken, yeni müşterilerle de tanıştırıyor.

İngiltere’deki Gururumuz! Ali Şamlı ve Goran Svilar’ın da davetli olduğu, Kraliçe’nin 90. Yaşgünü Kutlaması’nın her gecesinde 900 at ve dünya genelinden 1.500’den fazla konuk Kraliçe’nin hayatını kutlamak üzere 90 dakikalık bir gösteride yer alıyor. Bu gösteri Kraliçe’nin doğumuyla başlayıp, II. Dünya Savaşı, evliliği, taç giyme töreni ve 60 yıllık saltanatını aktörler, bandolar ve dansçılarla anlatıyor. ITV’de canlı yayınlanan son bölümde ise İngiliz eğlence dünyasının önde gelen yayıncıları, sunucuları ve şarkıcılarını konuk ediyor. Bunlar arasında Gary Barlow, James Blunt, Kylie Minoque, Shirley Bassey, Hellen Millen, İngiltere’nin en popüler televizyon ikilisi Ant ve Dec, sunucu Alan Titchmarsh ve Katherine Jenkis yer alıyor. St James’s House, 10 bin kopya hazırlanan Kraliçe’nin 90. Yaşgünü Kutlaması kitabını kutlamalara katılanlara, dünya liderlerine, politikacılara ve önemli şirket CEO’larına ulaştıracak.

Ziyaretçi Yorumları