babmagazine-kutahya-porselen-yeni-show-room-ile-cigir-aciyor

Dünyaca ünlü tasarım ödüllü ürünlerini, yemek, çay, kahve, kahvaltı takımlarını, porselen tencere ve aksesuarlarını tüketicilerle buluşturmaya hazırlanan Kütahya  Porselen, sektörüne yön vermeyi hedefleyen yeni showroomunda  son tüketicilerin yanı sıra ihracata ve Horeca (Otel-restoran-cafe) iş alanındaki müşterilere yönelik çalışmalarıyla da hizmet verecek. Kütahya Porselen İş Geliştirme Müdürü ve Marmara Bölge Müdürü Bengü Metin, İSTOÇ’ta hizmete yeni giren mağazanın yeni marka ve ürün çalışmalarının ilk uygulanacağı mağaza olmasının amaçlandığını belirtti. 

3500 m2’lik  shoowrom Türkiye’nin en büyük porselen showroomu olma özelliğini de taşımaktadır.

Mağaza içinde yer alan profesyonel mutfak ile Şef Rafet İnce  önderliğinde yürütülecek organizasyonlarda, horeca sektörünün önde gelen şefleri, sektör temsilcileri ve basın mensupları düzenli olarak ağırlanarak, gastronomi buluşmaları düzenlenecek. Ayrıca mağaza içine konumlandırılan mutfak ile YouTube, sosyal medya ve pazarlama materyallerimiz için  çekimlerin yapılacağı bir  stüdyoda mağaza içinde konumlandırıldı.

Son olarak “NG Mutfak Sanatları Akademisi” adı altında 55 kişilik seminer ve eğitim salonu ile gastronomi öğrencilerine eğitimler verilecek. Kütahya Porselen’in gastronomiye gönül veren ve kariyerini gastronomi üzerine inşa eden öğrencileri de sahipleneceği yeni mağazamızın sektöre farklı bir soluk getirmesi hedeflenmektedir.

Ziyaretçi Yorumları