Melis Kaptanoğlu, Londra Çocuk Moda Haftasına Damgasını Vurdu
Melis Kaptanoğlu, Londra Çocuk Moda Haftasına Damgasını Vurdu

Melis Kaptanoğlu, Londra Çocuk Moda Haftasına Damgasını Vurdu! Ünlü tasarımcı Melis Kaptanoğlu imzasını taşıyan çocuk giyim markası Melis Kaptanoğlu Kids’in benzersiz tasarımları ikinci kez Londra Çocuk Moda Haftası’nda podyumdaydı.

Londra Çocuk Moda Haftası’nda yer alan ilk ve tek Türk markası olan Melis Kaptanoğlu Kids’in son koleksiyonu “Modern Regina”, dünyanın dört bir yanından gelen otoritelerden tam not aldı.

Her sene düzenlenen ve iki gün süreyle dünyanın farklı ülkelerinden seçkin modacıları ve markaları ağırlayan Londra Çocuk Moda Haftası’na, geçtiğimiz sene Türkiye’den ilk kez katılan marka, Melis Kaptanoğlu Kids oldu. “Kızlar Cumhuriyeti” mottosundan yola çıkan ve özgün tasarımlarıyla adını dünya modasına duyuran markanın enerjik ve ışıltılı parçalarının yer aldığı defilede birbirinden renkli ve eğlenceli parçalar podyumdaydı. Bu yıl ikinci kez katıldığı etkinlikte yepyeni koleksiyonu “Modern Regina” ile yer alan Melis Kaptanoğlu Kids, eşsiz tasarımlarıyla izleyenlerden tam not aldı. St. Mary’s de gerçekleşen defilede Melis Kaptanoğlu’nu ailesi ve yakın arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Melis Kaptanoğlu, Londra Çocuk Moda Haftasına Damgasını Vurdu! Melis Kaptanoğlu’nun modern zaman prenseslerini konu alan yeni koleksiyonu, neon renkleri ve ışıltılı dokudaki kumaşlarıyla çocuklara birbirinden şık ve rahat alternatifler sunuyor.Kız çocukları için tasarlanan koleksiyonda, çocukların hayal dünyalarıyla örtüşecek birbirinden eğlenceli aksesuarlar da yer alıyor.

Ziyaretçi Yorumları