babmagazine-micro-plus-dunyada-guvenle-kullaniliyor

Dünya starlarının tercih ettiği, Kim Kardashian ve Kate Garraway’ın uyguladığı elektroterapi yöntemi, Sema Arabacıoğlu’nun sahibi olduğu Aristo Estetik’te hizmete sunuluyor. İş insanı, dünyaca ünlü isimlerin Micro Plus Sistemi ile yüz ve vücut kaslarını güçlü tutup, yıllara meydan okuduğunu ve ünlülerin doğallığa dönüş yaparak gençleşmeyi tercih ettiğini belirtti.

Cildin sıkılığını sağlamayı hedefleyen ‘microcurrent’ yani düşük amperli elektirik akımı teknolojisi, hücre yenileme ve iyileştirme etkisiyle kasları 76 saat spor yapmış etkide çalıştırıyor.

Enjeksiyonsuz bu sistemle, yüz-vücut kasları galvanik ve micro akım kullanılarak güçlendiriliyor.

Vücudun doğal formuna kavuşmasını sağlıyor, selülitin giderilmesini, zayıflamış liflerin bağlayıcı dokularını yenileyip, onarılmasına yardımcı oluyor. Sema Arabacıoğlu, “Elektroterapi terapi uygulaması güzellik dünyasının gündeminde… 10 seans bittikten sonra üç ayda bir uygulanacak tek seansla kazanımları koruma seanslarına geçiyoruz. Böylelikle beş yıl boyunca cildinizi, formunuzu koruyabiliyorsunuz” şeklinde konuştu.

Dünyanın bir çok ülkesinde (Belçika, Türkiye, Almanya, İngiltere, İsrail , Tunus, KKTC, Azerbaycan, Suudi Arabistan) güvenle kullanılan ve rakipleri arasında yüz ve vücuttaki değişimler ile  fark yaratan Micro Plus Electroterapi cihazı ilk seanstan başlayan etkisini  daha ilk seansta hissettiriyor.

Ziyaretçi Yorumları