Moda Tutkunları Full Figure’ün Davetinde Buluştu
Moda Tutkunları Full Figure’ün Davetinde Buluştu
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone

Moda Tutkunları Full Figure’ün Davetinde Buluştu! Kalıpların ve zamanın çok ötesinde bir stile sahip olanların tercihi olan Full Figure, yeni yılın ilk günlerinde verdiği özel davetle moda tutkunlarını buluşturdu. Markanın yaratıcısı ve kreatif direktörü Selin Çizmeci’nin ev sahipliğinde gerçekleşen davette, Full Figure’ün koleksiyonu kalitesi ve tasarımlarıyla büyük beğeni topladı. Sofa Otel’de düzenlenen davete katılan cemiyet hayatının önemli simaları, Full Figure ürünlerini yakından inceleme fırsatı buldular.

Full Figure, ölçülerin dışında, kalıpların ve zamanın çok ötesinde bir stile sahip olanlar için geçtiğimiz Nisan ayında Nişantaşı Topağacı’nda açıldı.

Kendine güvenen, şehirli, dinamik bir hayata sahip, günümüz değerlerinin ötesinde hareket edebilen kadınlara hitap eden Full Figure kısa zamanda sevilerek önemli bir müşteri kitlesine ulaşmayı başardı. Atelier hizmeti ile de farklılık yaratan Full Figure, moda dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

Moda Tutkunları Full Figure’ün Davetinde Buluştu!

‘Ölçülerin ötesinde bir güzellik tanımı: Full Figure’

Moda dünyasının genel yaklaşımıyla yakın zamana kadar göz ardı edilen 40 beden ve üzeri kadınların, ruhlarını özgürce yansıtabilecekleri yepyeni bir koleksiyona imza atan Full Figure, renk kullanımındaki cesur yaklaşımı, kumaş ve detaylardaki titizliğiyle kısa zamanda beğeni topladı.

Hitap edilen kitlenin günlük hayatını kolaylaştıracak, kendilerini mutlu, rahat ve şık hissetmelerini sağlayacak tasarımlara imza atan Full Figure, işçilik, kumaş ve aksesuar kalitesi ile de farklılık yarattı.

2018 sonbahar-kış koleksiyonunda markanın şıklık ve rahatlığı dengeleyen kodları ön plana çıkarıldı. Işıl ışıl ipek kadife takımlar, klasik görünümünün yanında bir o kadar modern olan likralı ipek bluzlar, payetli etekler, leopar ve yılan desenli şifon elbise/etek ve bluzlar bu sezonun öne çıkan parçalarını oluşturuyor.   Kumaşları ve kalıpları ile benzersiz bir rahatlık sunan pantolonlar ile kaşmir ve yün paltolar da kış mevsimini şıklık ve zarafetle karşılamak isteyenler için ideal. Zamansız bir klasik olan siyahın yanı sıra sezonun öne çıkan cesur renkleri de koleksiyonda sıkça kullanıldı.

Ziyaretçi Yorumları
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone