Türkiye temsilcisi Anna Laudel tarafından ilk kez 2012 yılında İstanbul’da açılan dünyaca ünlü mücevher markası Monies’in sıradışı koleksiyonu, Nişantaşı’nda yer alan PUNTO Leather & Fur içerisindeki yeni Pop Up mağazasında tasarım ve mücevher tutkunlarıyla buluşuyor.

Brescia, Cenevre, Kopenhag, Lille, Milano, Paris, Roma ve Zürih’te bulunan mono brand mağazalarının ardından İstanbul’da açılan Monies, uzman dokunuşlarla şekillenen kusursuz formlardaki ahşap, kemik, boynuz ve doğal taşlardan hazırlanan mücevher koleksiyonlarını Nişantaşı’ndaki yeni yerinde ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

Monies, doğanın sadeliğini mücevherin ihtişamıyla buluşturuyor

Uzun süre Donna Karan, Christian Lacroix ve Chanel gibi büyük moda markalarına eşsiz koleksiyonlar tasarlayan Gerda ve Nikolai Monies, bir süredir sadece kendi markaları olan Monies için tasarımlar yapıyor.

Aldıkları eğitim ve yıllar içinde kazandıkları deneyimler sayesinde eşsiz bir stil yaratan çiftin Kopenhag’da bulunan atölyelerinde hazırladıkları mütevaziliğe yer olmayan tasarımları avangard olarak tanımlanıyor. Çağdaş ve avangard tasarımları mücevherlerle buluşturan Monies, doğanın sunduğu sadeliği, tevazu göstermeyen modellerle bir araya getirerek sanat eseri niteliğinde mücevherler sunuyor.

Monies PUNTO Leather&Fur’de mücevher tutkunlarıyla buluşuyor

Mücevher tasarımı anlayışına farklı bir bakış açısı kazandıran Monies’in dünyaca ünlü koleksiyonlarıyla Nişantaşı PUNTO Leather & Fur içerisinde yer alan yeni Pop Up mağazasında tanışabilirsiniz.

Mağazaya gitme fırsatı olmayanlar veya marka danışmanıyla birlikte kişisel bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyenler vip@monies.com.tr adresine e-mail atabilir veya +90 507 483 76 57 numaralı telefondan özel hizmet almak için bilgi edinebilir.

Ziyaretçi Yorumları