NG Sapancada İnziva Vakti

NG Sapancada İnziva Vakti! Sapanca’nın eşsiz doğası içerisinde bulunan NG Sapanca, gürültüden ve stresten uzaklaşmak isteyen misafirleri için özel olarak yarattığı Sessiz Havuzu, Leylak Lounge/Bistro’su ve bu konseptle ortaya çıkan yeni oturma alanlarıyla sakin bir tatil arayanların da ideal adresi…

Şehrin karmaşasından, stresinden uzakta, yemyeşil ormanın içerisinde konumlanan sessiz havuz, sadece kuş ve yaprak sesleri… İstanbul’a yakın lokasyonu ve ormanla iç içe oluşundan dolayı tercih edilen NG Sapanca, sessiz havuzu ve tabiatla bütünleştirdiği oturma alanlarıyla konuklarını doğanın ve sessizliğin gücüyle yeniliyor.

Vücudunuzu, zihninizi ve bedeninizi arındırmanın en iyi yollarından biri olan doğa ile bütünleşmek, nefes almak ve huzura erişmek için konuklar NG Sapanca’nın sessiz havuzu ve doğasıyla buluşuyor. Misafirlerin envai çeşit bitki ve ağaçların arasında dinlenerek ya da yürüyüş yaparak keyifli vakit geçirmesi için her türlü ayrıntıyı düşünen otel dinginlik ve huzur arayanların vazgeçemeyecekleri rotalarından biri oluyor.

Orman içerisinde konumlanan oturma alanlarında konuklar, gündüz dinlenip, kitap okuyarak sessizliğin tadını çıkartırken Leylak Lounge/Bistro’nun lezzetlerini deneyimliyor..

Ziyaretçi Yorumları