Pırlantalar Artık Müge Tezman Sırmabıyık’tan Sorulacak
Pırlantalar Artık Müge Tezman Sırmabıyık’tan Sorulacak

Pırlantalar Artık Müge Tezman Sırmabıyık’tan Sorulacak! Pırlanta Sertifikasyonu, Ekipman Desteği ve Eğitimleriyle pırlanta sektöründe güvenin simgesi olan HRD Antwerp Orta Doğu, 16. Kez mezun vermenin gururunu yaşıyor.

Belçika Konsolosluğunda düzenlenen HRD Antwerp Mezuniyet Etkinliği, Sayın Başkonsolos Sophie De Smedt’in de katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Orta Doğu bölgesi Genel Müdürü Sayın Ramazan Mete Alak, Küresel İnsan Kaynakları ve Hukuki İşler Yöneticisi Marijke Achten ve Orta Doğu Laboratuvar Müdürü Margo Vermeulen de törendeydi.

Pırlantalar Artık Müge Tezman Sırmabıyık’tan Sorulacak! CDG, IDG ve Dizayn Eğitimlerinden mezun olan öğrencilerin diplomalarını Kıdemli Eğitmen Adnan İpek, Teknik Eğitmen Deniz Tanju Yılmaz ve Mücevher Dizayn Eğitmeni Ayşe Altunkaynak’tan aldığı bu görkemli törende, HRD Antwerp CDG Eğitimini Beyrut’ta tamamlamış ilk Türk öğrenci olan İş Kadını Müge Tezman Sırmabıyık da konuklar arasındaydı.

Bir pırlantayı yakından incelemenin, mücevher tasarlamanın inceliklerini detaylıca öğrenme fırsatı yakalayan öğrenciler bunu uluslararası diplomayla taçlandırmanın gururunu yaşadı.

Ziyaretçi Yorumları