Raşit Bağzıbağlı’dan Çok Özel Defile

Raşit Bağzıbağlı’dan Çok Özel Defile! Kuzey Kıbrıs’ın en büyük turizm yatırımcısı olan Merit International, “Sponsor” olarak 2018 yılının ilk sosyal sorumluluk projesine hazırlanıyor. Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği yararına düzenlenecek defilede, dünyaca ünlü Kıbrıslı modacı Raşit Bağzıbağlı’nın “Merit Özel Koleksiyonu” sergilenecek.

3 Mart Cumartesi günü Merit Crystal Cove Hotel balo salonunda düzenlenecek defilenin baş mankeni Çağla Şikel olacak. 30 parça kıyafetin sergileneceği moda şöleninden elde edilecek gelir, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ne bağışlanacak.

Önceki gün Merit Crystal Cove Hotel’de düzenlenen basın toplantısında Merit Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Özbaş, Kıbrıslı modacı Raşit Bağzıbağlı, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği Başkanı Günay Kibrit, Kültür ve Sanat Faaliyetleri Sorumlusu Ruhsal Vudalı ve Merit Crystal Cove Hotel Genel Müdürü Ercan Turhan hazır bulundu.

Raşit Bağzıbağlı’dan Çok Özel Defile! Defilenin detayları hakkında bilgi veren Merit Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Özbaş, Kuzey Kıbrıs’ta kültür ve sanatı canlandıracaklarını, bunun için de öncelikli olarak modayı seçtiklerini söyledi. Engelsiz bir dünya yaratmak adına sorumluluklarının bulunduğunu belirten Hanzade Özbaş, “Sponsorluklarımızla değerli adamızı kültür ve sanat alanında canlandırma, bunun yanı sıra dernek, vakıf ve kurumlara da destek sağlama çabasındayız. Biz bu organizasyonumuzda, engelsiz bir yaşama destek olmayı seçtik” dedi.

“ÖZEL BİR KOLEKSİYON SUNACAĞIZ”

Bir sosyal sorumluluk projesinde yer alacağı için çok şanslı olduğunu belirten Raşit Bağzıbağlı ise, “Merit ailesiyle birlikte böylesi anlamlı bir projede yer alacağım için çok şanslıyım ve heyecanlıyım. Canlı bir senfoni orkestrası eşliğinde sevgili Çağla Şikel ve diğer manken arkadaşlarımızla özel bir koleksiyon sunacağız” dedi.

Merit International sponsorluğunda 3 Mart Cumartesi günü Merit Crystal Cove Hotel Balo salonunda düzenlenecek defilenin koreografisini Yasin Soy gerçekleştirecek. Kuzey Kıbrıs’tan ve Türkiye’den gelecek konukların da hazır bulunacağı defilenin baş mankeni Çağla Şikel olacak. Raşit Bağzıbağlı defilesinde, daha önceki defilelerde olduğu gibi bir elbise açık arttırma usulü satışa çıkartılacak. Defileden elde edilecek gelirin tamamı Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ne bağışlanacak.

Ziyaretçi Yorumları