Tersane İstanbul’da Çok Özel Koleksiyon
Meltem Kazaz, Pelin Atay, Müge Arpacıoğlu, Burcu Şendir

Tersane İstanbul’da Çok Özel Koleksiyon! Davet H&M, yılın en merakla beklenen moda olaylarından biri olan tasarımcı iş birliğini bu yıl özgür ruhu, müthiş tasarımları ve sofistike havasıyla öne çıkan Paris merkezli tasarımcı Giambattista Valli ile gerçekleştiriyor. Global lansmanı Roma’da Palazzo Doria Pamphilj’de dünyaca ünlü pek çok seçkin ismin katılımı ile gerçekleşen koleksiyon Tersane İstanbul Haliç’te şık ve görkemli bir davet ile Türk moda dünyasına tanıtıldı.

H&M Türkiye Ülke Müdürü Müge Arpacıoğlu ve H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın ev sahipliği yaptığı davet moda ve iş dünyasından birbirinden ünlü isimleri ağırladı. Kerem Bürsin, Ece Sükan, Begüm Kütük, Tanem Sivar, Ahu Yağtu, Pınar Tezcan Özçapkın, Hande Anı Can, Şirin Ediger, Öykü Baştaş, Nil Ninat gibi isimler davete Giambattista Valli x H&M koleksiyonundan görkemli parçalarla katılım gösterdiler. Arzu Sabancı, Yonca Ebüzziya, Elif Edes Tapan, Aslı Küseyrioğlu, Rachel Araz Kiresepi, Harika Güral, Zeynep Üstünel, Işıl Reçber, Meltem Kazaz, Gamze Keçeli ve daha pek çok seçkin davetli de gecede ağırlanan isimler arasındaydı.

Tersane İstanbul’da Çok Özel Koleksiyon! Giambattista Valli’nin zamansız ve her ana uygun bir görkem ve zarafet içeren koleksiyonuna uygun olarak, Tersane İstanbul baştan sona pembe renklerle romantik ve sofistike bir düzende dekore edilmişti. Davetliler geceye son dönemlerin en dikkat çekici ve başarılı müzisyenlerinden Nova Norda’nın özel sahnesiyle başlayarak, DJ setinde tanıdık bir isim olan Şirin Ediger’in canlı performansıyla gece boyunca dans ederek keyifle devam ettiler. Davetliler, ünlü şef Carlo Bernardini’nin özel olarak hazırladığı menü ile ziyafete katıldı.

Merakla beklenen, kadın kıyafetleri, erkek kıyafetleri ve aksesuarlar içeren Giambattista Valli x H&M koleksiyonu, 7 Kasım’dan itibaren dünya genelindeki seçili H&M mağazalarında, Türkiye’de Zorlu, İstinye Park, Armada ve hm.com’da satışa sunulacak.

Ziyaretçi Yorumları