Alışveriş Merkezleri Bir Başka Güzel
Alışveriş Merkezleri Bir Başka Güzel

Alışveriş Merkezleri Bir Başka Güzel!

Alışveriş Merkezleri Bir Başka Güzel
Aleyna Tilki

TEK BAŞINA ALIŞVERİŞTE 

Sahnelerin genç ve başarılı ismi Aleyna Tilki, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi.Yeni yılı Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de sahnede karşılayan Aleyna Tilki, gelir gelmez soluğu alışverişte aldı. Beymen mağazasına uğrayan güzel şarkıcı, uzun bir süre reyonları gezip alışveriş yaptı.

Alışveriş Merkezleri Bir Başka Güzel
Burcu Esmersoy

MAKYAJSIZ GÜZEL

Ekranların sempatik sunucusu Burcu Esmersoy, geride bıraktığımız gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Günün erken saatlerinde alışveriş merkezine gelen ve Markalar Sokağı’nda görüntülenen Esmersoy’un makyajsız ve doğal hali gözlerden kaçmadı. Her zaman ki neşeli ve sempatik tavırları ile muhabirlerle şakalaşan güzel sunucu daha sonra Beymen başta olmak üzere dünyaca ünlü mağazaları gezerek alışveriş yaptı.

Alışveriş Merkezleri Bir Başka Güzel
Ebru Destan

YALNIZ BAŞINA

Eski manken Ebru Destan geride bıraktığımız gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Mankenliğin ardından şarkıcılığa ve oyunculuğa da atılan geçtiğimiz sezon “Cennet’in Gözyaşları” dizisi ile ekranlarda olan Ebru Destan alışveriş turunda görüntülendi. Bu sezon bir projede yer almayan ve gelen projeleri değerlendirdiğini söyleyen Destan yalnız başına geldiği alışveriş merkezinde uzun süre alışveriş yaptı. Markalar Sokağı’nda görüntülenen ünlü manken kendisini görüntüleyen gazeteciler ile ayaküstü sohbet etikten sonra alışverişine kaldığı yerden devam etti.

Alışveriş Merkezleri Bir Başka Güzel
Linet

TÜM GÜNÜ KENDİNE AYIRDI

Güçlü sesi ve yorumu ile her zaman taktir edilen başarılı sanatçı Linet Menashe önceki gün İstinyePark’da objektiflere yansıdı. Tek başına geldiği alışveriş merkezinde gün boyu kendisine vakit ayıran ve uzun süre mağazaları gezerek alışveriş yapan ünlü sanatçı alışveriş merkezinden ayrılırken gazeteciler tarafından görüntülendi. Yoğun çalışma takviminden kendisine anca zaman ayırabildiğini söyleyen başarılı şarkıcı, “Aman arkadaşlar hava soğuk ve rüzgarlı kendinize çok dikkat edin.” diyerek kendisini görüntüleyen gazetecilere öğütler de bulundu.  Müzik severlerin de yoğun ilgisi ile karşılaşan başarılı sanatçı, fotoğraf isteklerini de kırmayarak hayranlarını mutlu etmeyi ihmal etmedi.

Ziyaretçi Yorumları