nocturne-ile-gardirobun-vazgecilmezleri

Nocturne, başarılı oyuncu Hande Erçel’in yer aldığı etkileyici reklam kampanyası ve dillerden düşmeyecek şarkısıyla yeni sezona muhteşem bir giriş yapıyor. Ünlü fotoğrafçı Koray Birand tarafından gerçekleştirilen fotoğraf ve video çekimlerinde marka, modern ve çarpıcı tasarımların bulunduğu birbirinden iddialı iki temayı gözler önüne seriyor.

Ev rahatlığı ve ofis stilini harmanlayarak konfor ve şıklığı iç içe geçiren ‘Home Office’ kapsül koleksiyonu, dinamik çizgileri ve monokrom renkleriyle modaseverlere günün her saatinde rahatça tercih edilebilecekleri görünümler sunuyor. Beyaz, turuncu ve bej tonlarının hakimiyetindeki seride; mini ve midi boy elbiseler, spor şık takımlar, çift renkli bluzlar ve kusursuz kalıplara sahip pantolonlar gösterişli bir sadeliğin altını çizerken özgürlük söylemleriyle hareketlendirilmiş üstler, hayatın her alanında tarzını dilediğince yansıtmayı seçen kadınları hedefliyor. Sokak stilinin havalı detaylarını ofis şıklığıyla bütünleştiren modellerin her biri, konfor alanından çıkmadan güçlü bir duruş sergilemeye imkan tanıyor.

Deneysel gerçekçiliğin betimlenmesi fikrinden doğan ‘Natüralist’ teması ise Nocturne kadınını tabiat, özgürlük ve güç üçgeninde analiz ediyor. Toprak tonları ve derinin başrolleri paylaştığı koleksiyonda, her okazyona uygun elbiseler, büzgü detaylarıyla ayrıcalık kazanan üst ve pantolonlar ile ultra kullanışlı takımlar öne çıkıyor. Mint ve bejin mükemmel uyumunu yansıtan parçalar, doğallığı göz alıcı bir estetik anlayışıyla yorumluyor. Ekosenin bejin farklı tonları, derilerin de yumuşak örmelerle eşleştirildiği tasarımlar, serin sonbahar günlerinin favori kombinlerini belirliyor.

Yalınlığı odak noktasına koyan güçlü seçkisiyle Nocturne, yeni sezonda da gardırobunuzun vazgeçilmezleri arasına adını yazdırıyor.

 

Ziyaretçi Yorumları