Alışveriş Merkezleri Cıvıl Cıvıl
Alışveriş Merkezleri Cıvıl Cıvıl

Alışveriş Merkezleri Cıvıl Cıvıl!

Alışveriş Merkezleri Cıvıl Cıvıl
Berrin Zorlu

ŞIKLIĞI İLE GÖZ DOLDURDU

Cemiyet hayatının tanınan ve önde gelen simalarından birisi olan Berrin Zorlu, önceki gün Zorlu alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde başlayan Fasihon Week moda haftası kapsamında yakın dostunun defilesini izlemeye gelen Berrin Zorlu, her zaman olduğu gibi şıklığı ile göz doldurdu. Defile sonrasında AVM’de yakın dostları ile bir araya gelen sosyetik güzel, dostlarının yanından ayrıldıktan sonra kısa bir alışveriş turu yapmayı da ihmal etmedi.

Alışveriş Merkezleri Cıvıl Cıvıl
Aslan Acar, Hande Acar

ANNE OĞUL GÜNÜ 

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Hande Acar, oğlu Aslan Acar ile birlikte İstinyePark’da objektiflere yansıdı. Akşam saatlerinde alışveriş merkezine gelen ve Markalar Sokağı’nda görüntülenen Hande Acar ve oğlu Zuma Restoran’da akşam yemeği yedikten sonra alışveriş merkezine girerek uzun süre alışveriş yaparak keyifli bir akşam geçirdiler.

Alışveriş Merkezleri Cıvıl Cıvıl
Gülben Ergen

KOSTÜM PROVALARI BAŞLADI

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Gülben Ergen önceki gün istinyePark’da objektiflere takıldı. Alışveriş merkezinin İstinye Pazarı katından çıkarken görüntülenen Ergen, kendisini görüntüleyen gazeteciler ile ayaküstü sohbet etti. Yakın zamanda İstanbul’un ünlü mekanlarından Günay Restoran’da sahneye çıkacağını söyleyen Ergen, kostüm provalarına başladığını ve birbirinden güzel kostümler giyeceğini dile getirdi. Kısa süre alışveriş merkezinde turlayan ve özellikle pazar katından mutfak ve manav alışverişi yapan güzel sanatçı, objektiflere poz verdikten sonra özel aracı ile alışveriş merkezinden ayrıldı.

Ziyaretçi Yorumları