Rivas Club’da 200 Yıllık Gelenek

Rivas Club’da 200 Yıllık Gelenek! Almanların Meşhur Yeme İçme ve Eğlence  Festivali Oktoberfest, Riva’s Club ‘da Kutlandı.

15 yıllık tecrübesiyle ulusal ve uluslararası bir çok kongre ve organizasyona imza atan  TopKon Grup’un sahibi Kemal Kural, Ömerli’deki Riva’s Club’ın 6500 m2’lik kır bahçesinde Almanların 200 yıllık büyük geleneği Oktoberfest eğlencesi düzenledi.

19 adet butik odasıyla konaklama hizmeti de sunan Ömerli’deki Riva’s Club, lezzet ve eğlence tutkunlarını ağırladı.

Aralarında Arzu Kunt, Günsel Ülkü, Ayşegül Kayabay, Volkan Karataş ve Şebnem Demir’in de olduğu isimler Oktoberfest için Almanya’dan getirilen özel geleneksel kostümleri giyip bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi.

Genel Koordinatörlüğünü yeme, içme ve eğlence dünyasının başarılı isimlerinden Cihan Çobanoğlu’nun yaptığı Riva’s Club, Oktoberfest’te ve özel hazırlanan sosislerin yanı sıra, Alman buğday birası (Wetssbler) da lezzet tutkunları için servis edildi.

Rivas Club’da 200 Yıllık Gelenek! Alman ekmeği, Sauerkraut, Bretzel, Apfelstrudel (Elmalı Pay), Alman patates salatası ‘’Kartolfetsalat’’ ve piliç çevirme gibi lezzetler eşliğinde Metin Irmak Project & Golden Horn Brass Orkestrası canlı Bavyera müzikleri ile konuklara keyifli saatler yaşattı.

Ziyaretçi Yorumları