Alışveriş Merkezlerinde Bahar Esintisi

Alışveriş Merkezlerinde Bahar Esintisi!

Alışveriş Merkezlerinde Bahar Esintisi
Aleyna Tilki

Sürprizim Var Söylemem

Pop müziğinin genç ve başarılı ismi Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Pazar günün kendisine ayıran güzel şarkıcı, bir süre mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı. Sevenlerine müjdeli bir haber veren güzel şarkıcı yaklaşık 1 ay içinde bitmiş olacağı yeni bir proje hazırlığında olduğunu söyledi. Bu sürpriz hakkında bilgi vermeyen Tilki, ” çok farklı bir proje hazırlıyoruz. Şöyle bir ip ucu vereyim albüm değil. Çok güzel bir sürprizim olacak ama şu anda söylemem.” açıklamasında bulundu.

Alışveriş Merkezlerinde Bahar Esintisi
Dilek Birgen, Doğuş Aydın

Yoğun Tempo

Cemiyet hayatının tanınan simalarından birisi olan Dilek Birgen, önceki gün erkek arkadaşı Doğuş Aydın ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Hafta boyunca yoğun bir tempoda çalıştığını söyleyen sosyetik güzel, ” bugün de gün boyunca toplantılarımız oldu. Buraya da günün son toplantısını yapmaya geldim. Şimdi yukarı çıkıp acil toplantıya yetişmem lazım.” açıklamasında bulundu. Akşam saatlerine kadar iş arkadaşları ile birlikte toplantı yapan Birgen, AVM’den ayrılmadan kısa bir alışveriş turu yapmayı da ihmal etmedi.

Alışveriş Merkezlerinde Bahar Esintisi
Emel Sayın

Konser Öncesi Alışveriş

Türk sanat müziğinin yaşayan efsanesi Emel Sayın, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Ankara’ya konsere gideceğini söyleyen Sayın, konser öncesinde kısa bir alışveriş turuna çıktı. Her zamanki zarafeti ve samimiyeti ile muhabirlerle sohbet eden Emel Sayın, ” Türkiye turnemiz devam ediyor. Bir süredir ara vermiştik. Şimdi kaldığımız yerden devam ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

Ziyaretçi Yorumları