Torun Garih’den Ruhu İyileştiren Nefes Etkinliği

Torun Garih’den Ruhu İyileştiren Nefes Etkinliği! Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dalia Garih’in kızı Natalie Garih, İstanbul’daki ilk Pranayama Nefes Meditasyonu etkinliğini ailesi ve birbirinden seçkin misafirlerin katılımı ile iş kadını Songül Toprak Özsan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Uzun yıllar  ABD’de  yaşayan ve yaklaşık dört ay önce de Türkiye’ye dönen Natalie Garih, annesi Dalia Garih’in yakın arkadaşı  Songül Toprak Özsan’ın sahibi olduğu  Akmerkez – Remax – Mia’da  gerçekleştirdiği ilk  nefes meditasyonu etkinliği büyük bir ilgi gördü.  Natalie Garih, Washington DC ve New York’ta 6 yıl boyunca üniversite eğitimi ile beraber, nefes, holistik terapi, reiki, yoga ve ses ve titreşim meditasyonu üzerine  yoğun bir eğitim aldı. George Washington Üniversitesi, Beşeri Hizmetler ve Sosyal Adalet Bölümü mezunu olan Natalie Garih, misyonunun  dinleyerek, iyileştirerek bastırılmış ve suskunlara ses olarak insanlara hizmet etmek olduğunu dile getiriyor.  Natalie  Garih, uzun yıllar  yoğun bir istekle üzerinde çalıştığı ve deyim yerindeyse kendini adadığı ve insanlara hizmet etmek amacı ile yola çıktığı tecrübelerini  ilk  kez özel bir etkinlikte  misafirleri ile  paylaştı. Garih’i bu  ilk nefes meditasyonu etkinliğinde ailesi de yalnız bırakmadı.  Etkinlik öncesinde konuklara kısa bir konuşma yapan Natalie Garih, “Kariyerimi  insanların eşitliğine, çocuklara, yetimlere ve hayvan haklarına adadım. Gönüllü çalışmalar yaptıkça içten içe aradığımız Puzzle’in eksik parçasını daha çok gözlemleme şansı edindim.

Torun Garih’den Ruhu İyileştiren Nefes Etkinliği! “ İnsan Dokunuşu” işte tam bu anda zihin beden ve ruhu iyileştiren bütünsel şifa beni buldu.  Yoga, nefes, Reiki, ses meditasyon şefkat ve sessizlik ; iyileşmemi, dönüşmemi, dinlenmemi, ve kendimle tekrar bağlantı kurmamı sağladı. Terapi ve şifa dünyasına uzun vadeli etkisi olan bir “ dokunuş “ katmak istedim” dedi. Natalie Garih, oldukça heyecanlı başladığı terapisinde konuklara ruhumuzu nasıl iyileştireceğimizi  ve bu iyileştirmede insan dokunuşunun etkilerini anlatırken  onlarla birlikte kısa bir  meditasyonda  gerçekleştirdi. Etkinlikte  kızı Natalie’e ile ilgili  bir konuşma yapan Dalia Garih, hayatı boyunca  onunla  gurur duyduğunu  söyleyerek  heyecanını paylaştı.  Natalie Garih, oldukça  başarılı bir  şekilde  gerçekleşen ilk nefes meditasyonu  etkinliğinin  ardından  önümüzdeki  aylarda İstanbul’da Smarana ve Holistik  terapi üzerine  özel bir  merkez kurmayı da planladığını söyledi.

Ziyaretçi Yorumları