Alışveriş Tutkusu

Alışveriş Tutkusu!

Alışveriş Tutkusu
Emel Ayaydın

Şıklığı İle Göz Doldurdu

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden birisi olan Emel Ayaydın, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan sosyetik güzel, bir süre meydan katında bulunan mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı. Her zaman olduğu gibi zarafeti ve şıklığı ile göz dolduran Emel Ayaydın, alışverişi sonrasında kendisini almaya gelen aracıyla AVM’den ayrıldı.

Alışveriş Tutkusu
Ali Ağaoğlu-Petek Ertüre

Ailece Alışveriş

Ali Ağaoğlu oğlu Ali Ege’nin annesi Petek Ertüre ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Ali Ege ile yakından ilgilenen iş insanı Ağaoğlu, Petek Ertüre ve oğlu ile birlikte uzun süre mağazaları dolaşıp alışveriş yaptılar. Özellikle teknoloji mağazalarını gezen aile, Apple’da uzun süre vakit geçirdiler. Ali Ağaoğlu ve Petek Ertüre’nin mutlu ve bir o kadarda neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Alışveriş Tutkusu
Dilek Birgen

Yoğun Geçen Hafta

Cemiyet hayatının tanınan simalarından birsi olan Dilek Birgen, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Tek başına AVM’ye gelen sosyetik güzel soluğu iş arkadaşlarının yanında aldı. Meydan katında bulunan Morini Restoranda iş arkadaşları ile buluşan Birgen, yoğun bir hafta geçirdiğini ve neredeyse ailesine ve kendisine dahi vakit ayıramadığını söyledi.

Ziyaretçi Yorumları