Yeni Sezonun Göz Kamaştıran Gözlükleri
Yeni Sezonun Göz Kamaştıran Gözlükleri

Yeni Sezonun Göz Kamaştıran Gözlükleri! Moda, lüks ve spor gözlüklerin tasarım, üretim ve dağıtımında lider markası Luxottica’nın Zorlu Beymen Morini’de gerçekleşen lansmana cemiyet hayatından birçok ünlü sima katıldı. Davette Özge Ulusoy, Ceylan Çapa, Şebnem Çapa, Mine Kalpakçıoğlu, Sedef Orman, Tamer Karadağlı, Gülay Kuriş, Çiğdem Kayalı, Ezra-Tuba Çetin, Ayşe Orberk, Ayşe Brav, Sibel Karakaşlı, Zeynep Üstünel, Nedret Taciroğlu, Merve Oflaz gibi isimler bir araya gelirken Luxottica markalarının 2018 İlkbahar/ Yaz koleksiyonunda yer alan en yeni modelleri tanıtıldı.

Davetliler için özenle hazırlanan birçok detayın yer aldığı lansmanda, yeni sezon güneş gözlüklerini deneme fırsatı bulan misafirler keyifli saatler geçirdi. 130 ülkede faaliyet gösteren Luxottica’nın : Ray-Ban, Vogue Eyewear, Oakley, Persol, Giorgio Armani, Emporio Armani, Prada, Prada Linea Rossa, Miu Miu, Dolce & Gabbana ve Burberry markalarına ait kadın ve erkek gözlük koleksiyonlarının tanıtıldığı lansmanda, markaların özel koleksiyonları da davetlilerin beğenisine sunuldu.

Geniş marka portföyüyle gelecek sezonun gözlük trendlerinin öne çıktığı lansmanda incelen gözlük formları, klasikleşmiş oversize modeller ve ince detaylarla süslenmiş çerçeveler dikkat çekerken; üstün lens teknolojisine sahip modeller katılımcıların ilgi odağı oldu.

Ziyaretçi Yorumları