Alzheimer Hastalarına Göz Kamaştıran Destek
Alzheimer Hastalarına Göz Kamaştıran Destek

Alzheimer Hastalarına Göz Kamaştıran Destek! 1997 yılında, Alzheimer hastalığı konusunda bilinçlendirme amaçlı kurulan “Türkiye Alzheimer Derneği” 05 Aralık 2018 tarihinde, Raffles  Hotel İstanbul Zorlu Center’da “Alışveriş Şenliği” gerçekleştirdi.

“Türkiye Alzheimer” derneği tarafından gerçekleştirien “Alışveriş Şenliği” ile ülkemizde sayısı her yıl artan yaklaşık 650.00 Alzheimer hastasına ve hasta yakınına  destek verildi.

Projeye katılım sağlayan markalar arasında; Arzu Sabancu for Koton, Art on İstanbul, Acıbadem Sağlık Grubu, Arzum, Dalyan Club, Esma Dereboy, Good Things, Pulat Çiftliği, Setur gibi 43 farklı güçlü marka yer alırken, Sırmasa, Table Tales,  Jow Flowers ve Put-On Esra Armağan bugüne özel yılbaşı masası tasarladı. Astrolog Sare Palaska keyifli sohbeti ile organizasyona renk katarken, yazar Demet Cengiz de okurları için son kitabı Aşk Olsun’u imzaladı.

Önemli  markaların yer aldığı alışveriş şenliğinden elde edilen gelir sayesinde, Alzeheimer hastalarının tek yaşam evi olarak adlandırılan “Gündüz  Ev”lerine destek verilecek ve İstanbul’da yeni bir “Gündüz Evi”nin açılmasına katkı sağlanacak.

Ziyaretçi Yorumları