Kandilli’de Nostalji Kokan Çok Özel Davet

Kandilli’de Nostalji Kokan Çok Özel Davet!  “Nef Luxury Living”, Kandilli’de hayata geçireceği projesinin tanıtımı için TravelModus’un kurucusu ve seyahat danışmanı Özlem Avcıoğlu ile çok özel bir davet düzenledi.

İstanbul’un en eski ve gözde semtlerinden Kandilli’de yer alan “Nef Luxury Living”in Kandilli’de hayata geçireceği projenin tanıtımı çok özel bir davet ile gerçekleşti.  “Nef Kandilli”,  TravelModus’un kurucusu, seyahat danışmanı Özlem Avcıoğlu ile birlikte Nef Bebeköy “Tavşan Ahırı”nda düzenlenen özel bir davet cemiyet hayatının pekço6k seçkin isminin bir araya getirdi..

İstanbul’un beyefendisi olarak bilinen Kandilli’nin Özlem Avcıoğlu’nun anlatımından dinlendiği davete çok sayıda tanıdık isim katıldı. Tarihi, denizi, yalıları, sokakları ve lezzetleri ile İstanbul’un “İstanbul kalabildiği” nadir semtlerinden Kandilli’de hayata geçecek Nef Kandilli projesi, konuklar tarafından ilgiyle karşılandı.

Kandilli’de Nostalji Kokan Çok Özel Davet! Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ve eşi Emine Timur ev sahipliğinde düzenlenen bu özel davette; Şule Zorlu Cümbüş, Rezzan Benardete, Pervin Ersoy, Cem-Ayşegül Yürekli Şengör, Gökhan Avcıoğlu, Burcu Hanif, Gamze Cizreli, Mustafa Toner, Berrin Yoleri, Elif Mısırlı, Mehtap Elaidi gibi iş ve cemiyet hayatından çok sayıda seçkin isim bir araya geldi.

2010 yılından bu yana yenilikçi yaklaşımıyla sektöründe farklılaşan ve son 3 yıldır konut sektör lideri olan Nef’in İstanbul’da hayata geçireceği Nef Kandilli,  boğazın eşsiz manzarası ile şehre yepyeni bir nefes katıyor. Türkiye’nin önde gelen mimarlarından Emre Arolat tarafından tasarlanan 70 dönümlük bir alan üzerine kurulu Nef Kandilli,  406 konuttan oluşuyor.

Ziyaretçi Yorumları