babmagazine-atasehir-ve-kemerde-kazanan-dostluk-oldu

Uzun pandemi döneminin ardından başlayan kademeli normalleşme tedbirleri altında birbirinden uzakta kalan dostların tekrar buluşmasındaki güzellik bir başka oluyor. Bu güzellikler ışığı altından golf sporuna gönül veren, son yıllarda Avrupa’da yükselen bir trend haline gelen şehir içi golf sahalarının Türkiye’deki ilk örneği olan Ataşehir Golf Kulübü kaptanı Cüneyt Sapmaz ile İstanbul’da golf denince ilk akla gelen tek adres olan  Kemer Country Golf Kulübünün kaptanı Erdem Kıramer’in uzun yıllara dayanan dostlukları pandemi sonrası bir dostluk kupası yapsak nasıl olur fikri ile başladı ve kısa zamanda büyük kabul gördü.

Dostluk temalı turnuva

Önceki gün Ataşehir Golf Kulübü’nde ilk maç, kurucu Murat Karaduman ve Başkan Selahattin Özdoğan ev sahipliğinde gerçekleşti. İkişer kişilik yedi takım ile mücadelede iki takım da üstünlük sağlayamadı. Pırıl pırıl bir havada geçen müsabaka sonrasında Ataşehir Golf Kulübü Kurucusu Murat Karaduman, Başkan Selahattin Özdoğan ve kaptan Cüneyt Sapmaz, güzel organizasyonu iki takım oyuncularının katılımı ile özenle bir yemek daveti ile taçlandırdılar. Dün oynanan final ise Kemer Country’nin uluslar arası standartlardaki 18 delikli sahasında gerçekleşti. Herkes birbirini tanıdığından son derece sıcak ve samimi bir ortamda sabah saatlerinde başlayan turnuva akşam üzerine doğru bitti.

Turnuva sonunda teşekkür plaketi verildi

Adına yakışır bir finale sahne olan turnuva sonunda  Kemer  Golf Kaptanı  Erdem Kıramer ve Ataşehir Golf Kaptanı Cüneyt Sapmaz karşılıklı olarak teşekkür plaketi verdiler. Turnuva finalini galip bitiren Kemer Golf Kulübü oyuncuları ilk kez düzenlenen ve geleneksel hale geleceğine kesin gözüyle bakılan bu ilk turnuvanın kupasını Ataşehir oyuncuları ile birlikte kaldıran Kemer Golf Kulübü oyuncuları adına yakışır çok başarılı bir turnuva yapmanın tadını çıkardılar. Maç sonrası geniş katılımcı oyuncuları yemek geç saatlere kadar sürdü.

Ziyaretçi Yorumları