Banu Birkan İle Afiyet Dolu Gece

Banu Birkan İle Afiyet Dolu Gece! İstanbul’un tercih edilen ve son zamanlardaki favori mekanı Daily News Restaurant, geçtiğimiz günlerde lezzet, keyif ve eğlence dolu bir geceye ev sahipliği yaptı. Bu keyifli gecede, iletişim dünyasının tanınmış ismi Banu Birkan mutfağa girdi ve dostları için birbirinden lezzetli yemekler hazırladı.

Banu Birkan yaptığı yemeklerle Türk ve Osmanlı mutfağı konusunda hayli iddialı olduğunu yeniden ortaya koydu. Portakallı kereviz, standartların dışında Banu Birkan usulü enginar, fava gibi zeytinyağlı çeşitlerinin yanı sıra geceye damgasını vuran Özbek pilavı ve hayatında ilk defa yaptığı cevizli ev baklavası oldu. 14 çeşit yemeğin yer aldığı büfe büyük beğeni topladı. Daily News Restaurant’ın sahipleri Begüm – Özcan Karamahmutoğlu çifti bu gece için özel bir hazırlık süreci geçirdiklerini belirtti.

Geceye Banu Birkan’ın arkadaşı ve dostu olan, cemiyet hayatının renkli simaları katıldı. Şeyda – Alican Duran, Yasemin – Cefi Kamhi, Hülya – Cem Kalyoncu, Burcu – Mehmet Hanif, Güliz Onursal, Mustafa Toner, Melda – Sinan Kosif geceyi renklendiren isimlerden birkaçıydı. Banu Birkan’ın birbirinden lezzetli yemeklerine övgüler yağdıran ve Dj Tankut Karakurt’un yaptığı müzikle eğlenen konuklar, keyif ve afiyet dolu bir gece yaşadılar.

Ziyaretçi Yorumları