Vadistanbul Alışveriş Keyfi
Vadistanbul Alışveriş Keyfi

Vadistanbul Alışveriş Keyfi!

Vadistanbul Alışveriş Keyfi!
Can Aslantuğ, Arzum Onan

Oğluyla Birlikte Alışveriş Yaptı

Arzum Onan, geçtiğimiz gün oğlu Can Aslantuğ ile birlikte Vadistanbul’da görüntülendiler. Alışveriş turuna çıkan anne ve oğul neşeli halleriyle objektiflere yansıdı. Keyifli oldukları gözlenen Arzum Onan ve oğlu bir süre mağazaları dolaştıktan sonra mutfak alışverişi yaparak Vadistanbul’dan ayrıldı.

Vadistanbul Alışveriş Keyfi!
Nergis Kumbasar

Uzak Doğu Mutfağını Seviyor

‘Nergis Zamanı’ adlı sabah kuşağı programı ile ekranlarda boy gösteren usta oyuncu ve sunucu Nergis Kumbasar, önceki gün Vadistanbul’daydı. Dostarıyla İnari Omakase restoranda bir araya gelerek uzak doğu lezzetlerini tadan Nergis Kumbasar, neşeli halleriyle objektiflere yansıdı. Yoğun bir şekilde çalıştıklarını, fırsat buldukça da dostlarıyla bir araya geldiklerini ve uzak doğu mutfağını çok sevdiğini dile getiren Nergis Kumbasar, sempatik pozlar verdikten sonra dostlarıyla sohbetlerine kaldıkları yerden devam ederek, keyifli bir gün geçirdi.

Vadistanbul Alışveriş Keyfi!
Tugay Mercan

Set Aralarını İyi Değerlendirmeye Çalışıyor

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Kızım’ dizisinin başarılı oyuncusu Tugay Mercan, alışveriş için Vadistanbul’daydı. Set arasını fırsat bilerek, bir arkadaşıyla birlikte alışveriş turuna çıkan Tugay Mercan, uzun süre mağazaları ve reyonları dolaşarak tarzını yansıtan alışverişler yaptı. Objektiflere poz veren ünlü oyuncu, set aralarını iyi değerlendirmeye çalıştığını dile getirerek alışveriş turuna kaldığı yerden devam ederek gözlerden uzaklaştı.

Ziyaretçi Yorumları