Bayram Alışverişi Bir Başka Güzel
Bayram Alışverişi Bir Başka Güzel

Bayram Alışverişi Bir Başka Güzel!

Bayram Alışverişi Bir Başka Güzel
Dilek Türker

Dilek Türker çok şık

İstanbul cemiyet hayatının seçkin işadamlarından Ali Nuri Türker’in eşi Dilek Türker, Akmerkez’de görüntülendi. Her zamanki mütevaziliği ve şıklığı ile dikkat çeken Dilek Türker akşam saatlerinde katıldığı bir ev daveti sonrası mağazaları gezdi.

Bayram Alışverişi Bir Başka Güzel
Zeynep Çarmıklı

Zeynep Çarmıklı kaza geçirdi

İş dünyası ve cemiyet hayatının tanınmış işadamlarından Osman Çarmıklı’nın zarif eşi Zeynep Çarmıklı önceki gün Akmerkez’e gelen isimler arasındaydı. Zarafeti ile dikkatleri çeken Zeynep Çarmıklı, tek başına mağazaları alışveriş yaparken objektiflere yansıdı. Kolu alçıda olan ve telefonuna gelen bir iletiye bakmak isterken zorlanan Zeynep Hanım, “Görünmez kaza. Evde düz zeminde ve babet ayakkabılarla yürürken bir anda ne olduğunu anlamadan düştüm. Kolum alçıya alındı” dedi.

Bayram Alışverişi Bir Başka Güzel
Ahu Aysal

Ahu Aysal tatile ara verdi

İstanbul cemiyet hayatının en eğlenceli ve hayat dolu isimlerinden biri olan Ahu Aysal, Akmerkez’den çıkarken görüldü. Yaz tatiline hız kesmeden devam eden Ahu Hanım, Bodrum’daki evinde geçirdiği keyifli tatiline kısa bir ara verdiğini ve işleri için İstanbul’a geldiğini aktardı.

Ziyaretçi Yorumları