Bodrum St.Tropez Rüzgarı
Bodrum St.Tropez Rüzgarı

Bodrum St.Tropez Rüzgarı! Akdenizin en güzel iki bölgesini aynı mekanda birleştiren Mandarin Oriental, Bodrum’da yer alan The Sands Beach Club, fark yaratan konseptiyle, Bodrum Cennet Koyu’nun serin suları ve hayran bırakan kumlarında yaza merhaba dedi. Alp Franko ve Julien Martin ev sahipliğinde yapılan parti’ye iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri Ertuğrul Bitlis, Murat Murathanoğlu, Defne Samyeli, Cem-Emine Ersan, Burcu Şendir, Aslıhan Aydın, Ece-Lemi Gülman, Lara Acıman, Nedim Binler, Mehmet Özener, Meral Yazıcı, Yurdal Sert katılım gösterdi.

Zarif Fransız stilini kaliteli servisiyle keyifli bir ortamda buluşturan The Sands, Türkiye’nin en ikonik tatil destinasyonu Bodrum’da, St. Tropez konsepti ile davetlileri Bodrum Cennet Koyu’nda ağırladı. Konuklar, eğlenceli St. Tropez konseptinde mavi temalı kıyafetleri, şapkaları ve özel yapım kokteyller ile plajda St. Tropez rüzgarları estirirken, Akdeniz güneşinin de keyfini çıkardılar.

BODRUM ST.TROPEZ RÜZGARI

St. Tropez’in seçkin eğlence tarzını Bodrum’un en yenisi The Sands Beach Club’ta deneyimleyen davetliler, David Şaboy performansı ile eğlenceli anlar yaşadılar. Dünya çapında Michelin yıldızlı şeflerin açık havada kullandığı OFYR marka yeni bir barbeküde markanın eşsiz lezzetlerini deneyimleyen davetliler, St. Tropez mavisine bürünen plajda unutulmaz bir akşam geçirdiler.

Bodrum St.Tropez Rüzgarı! The Sands’in hayran bırakan kumları üzerinde misafirler, aileleri ve arkadaşlarıyla eşsiz cennet koyundaki eğlenceli partide doyasıya yazın tadını çıkardılar.

 

Ziyaretçi Yorumları