Singer İle Her Destek Gerçekleşen Bir Dilek! Dikiş makinesinin mucidi Singer, sosyal sorumluluk projeleri ile de sık sık adından söz ettiriyor. Güçlü marka, bu kez Bir Dilek Tut Derneği ile birlikte “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesine imza atıyor.

Hayati tehlikesi bulunan hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirmek amacıyla hayata geçen projeye Ayşe Kucuroğlu, Ahu Orakçıoğlu, Oyuncu Ayşe Tolga, Sanatçı Bengü, Derin Talu, Ezra & Tuba Çetin kardeşler, Gamze Karaman, Mert Vidinli, Oyuncu Naz Elmasve SunucuÖzlem Yıldızgibi isimler de destek veriyor. Proje,9Kasım 2017 Perşembe günü Happily Ever After’da gerçekleşen bir davetle duyuruldu.

11 ünlü isimden çok özel patch tasarımları…

Ayşe Kucuroğlu, Ahu Orakçıoğlu, Ayşe Tolga, Bengü, Derin Talu, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Karaman, Mert Vidinli, Naz Elmas ve Özlem Yıldız;“Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesi için çok özel patch tasarımları hazırladı. Birbirinden güzel ve keyifli patch tasarımları, markanın singer.com.tr adresinden satışa çıkarılacak.

Singer İle Her Destek Gerçekleşen Bir Dilek! Elde edilen gelir ise Bir Dilek Tut Derneği’ne aktarılarak çocukların dileklerini gerçekleştirmek üzere kullanılacak. “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesi, 9Kasım 2017 Perşembegünü gerçekleşen ve projeye tasarımlarıyla destek olan tüm ünlü isimlerin katılım sağladığı bir basın daveti ile duyuruldu. Ayşe Kucuroğlu’nun “hoş geldiniz” konuşması ile başlayan organizasyon, Singer Genel Müdürü Sinem Kınran Parlak’ın projeyi anlattığı konuşması ile devam etti. Sonrasında Bir Dilek Tut Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Eda Aroyokürsüye gelerek proje ile ilgili görüşlerini aktardı. Organizasyon; projeye destek veren isimlere plaketlerinin takdim edilmesi ile sona erdi.

Ziyaretçi Yorumları