Dostları Buluşturan Açılış
Ferruh Taşdemir, Ayten Alpar, Ali Ağaoğlu, Bedrettin Dalan, Şansal Büyüka, Cavit Çağlar, Mustafa Sarıgül

Dostları Buluşturan Açılış! İstanbul yeme-içme ve gece hayatının deneyimli isimleri tarafından kurulan PM (PRIVILEGED MINORITY), dün akşam Ali Ünal’ın ev sahipliğinde kapılarını açtı. Gündüz üst katında restaurant&brasserie olarak hizmet verip geceleri de alt katında yer alan Çukur Club’da dünyaca ünlü DJ’leri ağırlayacak ve canlı müzik programlarına ev sahipliği yapacak olan PM’in açılış gecesine iş, sanat, spor ve cemiyet dünyasının önemli isimleri katıldı.

Açılışa ünlü yağmuru…
Maslak 1453’ te yer alan, yeme-içme ve eğlence sektörüne farklı bir bakış açısı getiren PM, dün akşam muhteşem bir açılışa imza attı. Aralarında Ali Ağaoğlu, Cavit Çağlar, Bedrettin Dalan, Saffet Sancaklı, Murat Hazinedar, Mustafa Denizli, Mustafa Sarıgül, Şansal Büyüka, Sinan Akçıl ve Ayşe Akın gibi ünlü isimlerin de bulunduğu seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleşen açılışta, açılış kurdelesini ise yine birbirinden ünlü simalar yan yana kesti. Kurdele kesimi sırasında kısa bir konuşma yapan Bedrettin Dalan, ‘’Kıymetli dostlarımıza bol kazançlar diliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

Mekan içinde mekan… Konsept içinde konsept…
Dostları Buluşturan Açılış! Özel konsepti ve dünya mutfağının en seçkin lezzetleriyle misafirlerini 1.200 metrekare alan üzerine konumlanan PM, gündüz hizmet vereceği restaurant&brasserie kısmında 120 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek. Gece 01.00’den sonra misafirlerine ise bambaşka bir konsept vadeden Pm, mekan içindeki Çukur Club’ta her gece farklı bir DJ yada canlı müzik performansı ile yaklaşık 100 kişiyi müziğe ve eğlenceye doyuracak.

Ziyaretçi Yorumları