Esra Armağan’dan Çok Özel Koleksiyon
Elif Dürüst, Esra Armağan, Şirin Yalçın

Esra Armağan’dan Çok Özel Koleksiyon! Renklere, dokulara ve tasarıma olan tutkusunu put-on markası altında toplayan Esra Armağan sıradanlıktan uzak, stil sahibi ve renkli sofralar için ilk özel amerikan servisi, peçete ve masa örtüsü koleksiyonunu hazırladı. Sırmaison’un Zorlu Center’daki butiğinde gerçekleştirilen özel davete cemiyet hayatından birçok isim katıldı.

Esra Armağan ile birlikte Sırmaison’un yaratıcıları Rosella Karabacak ve Şirin Yalçın ev sahipliğinde gerçekleştirilen tanıtım davetinde konuklar put-on markasının ilk koleksiyonuna büyük ilgi gösterdi.

Esra Armağan’dan Çok Özel Koleksiyon! Birbirinden farklı desenlerin kullanıldığı ilk put-on koleksiyonunda Etro, Missoni, Mulberry ve Ralph Lauren gibi markaların farklı desenlerdeki kumaşlarına yer verilmiş. Gerek eğitimi gerekse aile işi olan turizm ve otelcilik nedeniyle misafir ağırlamanın hayatının vazgeçilmez bir parçası olduğunu belirten Armağan özellikle sofra düzenlemesi yaparken hep amerikan servisi, peçete ve masa örtüsü tasarımlarının yetersizliği ve sıradanlığından şikayet etmiş.

Bu ihtiyaçtan doğan put-on markası ile Esra Armağan aynı zamanda renklere ve dokulara olan tutkusunu da tasarımlara aktarma fırsatı bulmuş. Ablası Seher Biberoğlu’nun ev tekstili alanındaki derin tecrübesini de üretim için arkasına alan Armağan ortaya birbirinden özel tasarımların yer aldığı bir koleksiyon çıkarmış. Yılda iki kez hazırlanacak koleksiyonlara ek olarak put-on’a’a özel sipariş de verilebiliyor. Kişinin kendi masa düzenine hatta mevcut yemek takımlarına uygun olarak yaratılan tasarımlarla benzersiz sofralar yaratmak mümkün.

Esra Armağan’dan Çok Özel Koleksiyon! Put-on, gümüşten altına, porselenden kristale dünyaca ünlü birçok markanın çatal-bıçak takımlarını, yemek servislerini ve aksesuarlarını bir arada sunan Sırmaison butiklerinde satışa sunuluyor. Sofralarına benzersiz bir dokunuş yapmak isteyenler yine Sırmaison butiklerine gelerek özel sipariş ile kendi sofralarına özel tasarlanarak üretilecek amerikan servis, peçete ve masa örtülerine sahip olabilecekler.

Ziyaretçi Yorumları