GRED, Cemiyet Dünyasının Ünlü İsimleri ile Buluştu
GRED, Cemiyet Dünyasının Ünlü İsimleri ile Buluştu

GRED, Cemiyet Dünyasının Ünlü İsimleri ile Buluştu! Türk yatırımcılara yurtdışında konut ve perakende gayrimenkul edinme konularında danışmanlık ve aracılık hizmetleri sunan GRED, resmi iş ortağı Knight Frank ile birlikte Soho House İstanbul’da düzenlediği urbanLAB New York davetinde MacKenzie-Childs ile gerçekleştireceği iş birliğini müjdeledi.

Dünyanın sayılı gayrimenkul danışmanlık firmalarından Knight Frank’in Türkiye’deki resmi iş ortağı GRED’in 19 Ekim Cumartesi günü Soho House İstanbul’da gerçekleştirdiği davete cemiyet dünyasının ünlü isimleri de katıldı.

Davette gerçekleştirdiği sunumları ile renk katan Mackenzie-Childs markasının Türkiye temsilcisi Berrin Ak, hem New York’taki yeni trendleri hem de GRED ile yaptıkları işbirliğinden bahsetti.

Arzu Kunt, Arzu Küfündür, Ayşegül Kayabay, Banu Anka, Barış Cihanoğlu, Berat Aşıcıoğlu, Dilek Yalçın, Duygu Ertekin, Gökçen Görsel, Jülide Önengüt, Melissa Mey, Melike Ekşi Yıldırım, Najiba Abbasova, Nesli Kozanoğlu, Serap Sarı, Sinem Gönç, Tuba ve Tuğçe Peksayar gibi ünlü isimlerin katıldığı davette iki başarılı girişimci iş kadını olan Gred Türkiye CEO’su Meltem Türker ve Mackenzie-Childs’ın Türkiye temsilcisi Berrin Ak’ın girişimcilik hikâyeleri ve gelecek hedefleri paylaşıldı.

Ziyaretçi Yorumları