Hakan Akkaya İle Misler Kokuyoruz

Hakan Akkaya İle Misler Kokuyoruz! Ünlü modacı Hakan Akkaya ve dünyanın sayılı koku uzmanından biri olan Bihter Türkan Ergül tarafından tasarlanan iki parfüm Black Iris ve Artemisia görücüye çıktı! Hakan Akkaya Showroom’da gerçekleşen lansmana iş ve sosyete cemiyetinden isimler akın etti. Hakan Akkaya’nın Showroom’unda gerçekleştirdiği parfüm lansmanına katılan ünlü isimler sırasıyla; Ahmet Deniz Köse, Alişan, Asuman Şikel, Aylin Coşkun, Aylin Yılmaz, Bengü, Berfin Balcı, Berna Şikel, Buse Varol, Çağla Şikel, Demet Şener, Derya Tuna, Gizem Özdilli, Gülsüm Biber, Hande Acar, Hande Sezer Pekcan, İpek Köse, İlkem Öztürk, İvana Sert, MuziKaraata, Nisa Akar, Özge Ulusoy, Özge Peker, Selim Akar, Yunus Günce vardı.Ünlülerden tam not alan Hakan Akkaya parfümleri büyük ilgi gördü. Lansmana katılan Alişan ve sevgilisi Buse Varol’a ilk düğün hediyesi Hakan Akkaya’dan geldi. Alişan ve Buse Varol’a beş koli parfüm hediye edeceğini söyleyen Akkaya, evlilik hazırlığında olan çifte bir yıl boyunca parfüm sponsoru olacağını söyledi.

Hakan Akkaya İle Misler Kokuyoruz!

Ünlülerden Artemisia ve Black Iris parfümlerine yorumlar,

Çağla Şikel ; Hakan’ın bu çalışmasını daha öncesinden biliyordum, parfümünü çok beğendim.   Güçlü kadınları  temsil eden Artemisia artık benim favori parfümüm!

Özge Ulusoy ; Parfümü sevgili Bihter Türkan Ergül ile test ettim, Unisex parfümü Black İris’e bayıldım. Bütün gün Hakan Akkaya kokacağım.

Bengü ; Hakan Akkaya her şeyin en iyisini yapar. Parfüm çok özel olmuş, sahnelere çıkarken kullacağım parfümü buldum.

Demet Şener; Çok güzel çok ! Günlük hayatımda kullanacağım, iki parfüme de bayıldım. Hakanı tebrik ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları