H&M’den Özel Lansman
H&M özel koleksiyonu

H&M’den Özel Lansman! Kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan, dünyanın en sevilen moda markalarından H&M, Tasarım ekibi tarafından özel olarak hazırlanan Studio AW17 Kadın & Erkek koleksiyonunu Nişantaşı’ndaki showroomumda tanıttı. İlhamını New York’un enerjisinden ve yaratıcılığından alan koleksiyon lansmanı H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Pınar Tezcan, Aslı Bayraktaroğlu, Ayşegül Uluç, Alex Kokoskeriya gibi önde gelen seçkin isimlerin yanı sıra, moda basını ve bloggerları lansmana yoğun ilgi gösterdiler. H&M Showroom’u, koleksiyona özel olarak adeta yeniden dekore edildi.

H&M Studio 2017 Sonbahar/Kış kadın koleksiyonu sokak modasının sofistike bir yorumu. Koleksiyon sanatsal graffiti baskılarını erkek giyimini anımsatan parçalarla birleştirirken, dikiş tarzı güçlü ama kadınsı çekicilikte silüetler yaratıyor. Tüm parçalar modern bir kadının gardrobunu yansıtıyor:  Keskin çizgilere sahip paltolar, yumuşak elbiseler, zarif örgüler, çok amaçlı alt üst takımlar, dikkat çeken aksesuarlar. Tüm bu parçalar karşımıza sofistike ve klasik bir renk paletinde geliyor ancak değişik kumaşların birleştirilmesiyle yaratılan kıyafetler grafik kesimlere ve cesur bir tarza sahip. Limitli sayıda özel olarak üretilen bu koleksiyon, 14 Eylül’den itibaren Türkiye’de de sadece Zorlu, İstinye Park, Bağdat Caddesi ve Ankara CEPA AVM H&M Mağazaları’nda satışa sunulacaktır.

Ziyaretçi Yorumları