idil-tarzi-dunya-golf-modasinda-yukseliyor

Amerikan Profesyonel Golf Birliğinin , PGA VEGAS ve PGA ORLANDO tanıtımlarında dikkatleri üzerine çeken Tarzi Sport; dünya golf modasında emin adımlarla yükseliyor. Amerikan CNBC Golf Kanalının da Canlı Yayınına konuk olan Kreatör İdil Tarzi; markanın ‘ golf sahalarında uzun saatler golf oynayan ve golf yaşamında daha stil sahibi kıyafetleri tercih edecek olan kadınlar ‘ için yaratıldığını dile getiriyor.

Tarzi Sport Lüx Moda Sektöründe yepyeni bir nefes. Bogner, Ralph Lauren, Lacoste gibi dünya markalarının yanında prestijli yerini aldı. Amerika’dan Birleşik Arap Emirliklerine kadar aralarında Trump Golf Kulüplerinin de olduğu bir perakende yapısının temel ilişkileri başarılmış. Emirates Golf Kulübü Bayanlar Kaptanı Naima Maya; Kaptanlık Tören ve Turnuvasında Tarzi Sport giyinmeyi tercih eden golfçüler arasında. İspanya’da Los Naranjos Golf Kulübü Pro Shop’unda Tarzi Sport koleksiyonları raflardaki yerini ise çokdan aldı. Dubai’de Jumeirah Golf Kulübü özel logolu golf tshirtlerini İdil Tarzi’ye tasarlatıyor. NBC Today’in editörlerinden ve New York Times Best Sellerı ‘’Yeşil Herşey ile Gider’’ in yazarı Sloane Barnette; golf sahalarında Tarzi Sport tercih edenler arasında. Dünyanın dört bir yanından online alışveriş yapısı mevcut olan Tarzisport.com ise global e-ticaret ile geleceğin unicorn şirketlerinden olmaya aday.

Türk bir moda tasarımcısı olan İdil Tarzi’nin kurduğu Tarzi Sport , dünyadaki büyümesini Amerikan markası olarak Amerika’da New Jersey merkezli Tarzi USA LLC organizasyonunda gerçekleştiriyor. İdil Tarzi,bir yandan yatırımcı ilişkilerini bir yandan İstanbul merkezli üretim operasyonlarını yürütürken lüx niş segment golf perakendeciliği ve e-ticaret alanında global adımlarla ilerliyor. Mina ve Elif adındaki her iki kızı da kendi yaş gruplarında Türkiye Golf Ligi Başarılarına imza atarken, İdil Tarzi’nin kızları koleksiyonların en büyük ilham kaynağı.

Ziyaretçi Yorumları