İş Dünyasının Güçlü Kadınları Saadet Öğretmeni Ağırladı
İş Dünyasının Güçlü Kadınları Saadet Öğretmeni Ağırladı

İş Dünyasının Güçlü Kadınları Saadet Öğretmeni Ağırladı! The Ritz-Carlton, İstanbul 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesi ile düzenlenen sohbette, çocukları korumak için gösterdiği çabayla dünyaya örnek olan Saadet Özkan’ı (Saadet Öğretmen) ağırladı.  Cemiyet ve iş dünyasının önde gelen simalarının büyük ilgi gösterdiği sohbet sonrasında kadınlara Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCIM) sertifikaları takdim edildi.

Lüks otel zinciri The Ritz-Carlton, İstanbul 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Geçtiğimiz yıllarda çocuk istismarına karşı gösterdiği çabayla dünyaya örnek olan, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCIM) Başkanı ve Uluslararası Cesur Kadınlar Ödülü’nün sahibi Saadet Özkan’ın katılımıyla gerçekleşen sohbet büyük ilgi gördü. Şah Yaycı’nın moderatörlüğünde gerçekleşen sohbete iş dünyası ve cemiyet hayatından önemli isimler ilgi gösterdi.

Değişimi başlatmak zorundayız

İş Dünyasının Güçlü Kadınları Saadet Öğretmeni Ağırladı! Çocukları korumak için kadınlara düşen rolün önemine dikkat çeken Özkan, “İyiliğin gücüne inanıyorum. İyi insanlar değişimi başlatıyor ve değişim başlatan insanlar da birbirini çekiyor. Şefkat, sevgi, merhameti de içinde barındırıyor. Öncü kadınların iyileştirici gücüne inanıyorum” dedi. Çocukları korumak adına yapılacak yasa değişimlerini desteklemek için kanaat liderlerinin çabasının önemine dikkat çekildiği sohbet sonrasında katılımcı kadınlara isimlerine özel UCIM Sertifikası takdim edilirken, gönüllülük çağrısı da yapıldı.

The Ritz-Carlton, İstanbul’da düzenlenen davete iş dünyası, sivil toplum ve cemiyetten çok sayıda isim katıldı. Davete katılanlar arasında Ahu Orakçıoğlu, Yonca Ebuziya, Suzan Toplusoy, Gamze Cizreli, Didem Bağrıaçık, Ayşenur Aksay, Gül Gölge, Özlem Avcıoğlu, Elif Mısırlı, Simge Sağın, Simla Beyazıt yer aldı.

Ziyaretçi Yorumları