İyilik Dolu Alışverişe Yoğun İlgi
Çağla Gül,Özlem Süer,Müge Yılmaz Tahtacı,Esra Türker,Elvan Tığlıoğlu

İyilik Dolu Alışverişe Yoğun İlgi! Perakendenin Ortadoğu ve dünyadaki büyük oyuncularından Abu Issa Holding Türkiye’ye beraberinde getirdiği Aigner, Mosafer ve Cole Haan ile Kanyon’da gerçekleştirdiği Abu Issa Türkiye ile Kanyon’da TOG Garage Sale kapsamında hem Türkiye’ye gelişini kutladı, hem de Toplum Gönüllüsü gençler yararına içinde iyilik saklı bir alışveriş deneyimi yaşattı.

Abu Issa Türkiye ile Kanyon’da TOG Garage Sale etkinliğinde dünyaca ünlü Aigner, Mosafer, Cole Haan markaları Toplum Gönüllüsü gençler yararına oldukça cazip fiyatlarla satışa sunulurken, Rüya Büyüktetik, DJ Funky ‘C’, Özlem Avcıoğlu, Audiosoup, Civilking, Murat Bür, Özlem Süer gibi sahnede yer alan ünlüler de gelenlere unutulmaz anlar yaşattı!

İyilik Dolu Alışverişe Yoğun İlgi! Burcu Esmersoy, Pınar Altuğ, Sitare Kalyoncu, Mert Vidinli, Aslı Şen, Aylin Yılmaz, Mert Aslan, Pelin Kaya, Özge Peker, Bianca Somer Türkmen, Elvan Tığlıoğlu, Gül Erçetingöz, Cansen Yeni, Sedef Çalarkan, Ayşe Özyılmazel gibi cemiyet ve iş dünyasının ünlü isimleri Abu Issa Türkiye ile Kanyon’da TOG Garage Sale’de Toplum Gönüllüsü gençler yararına hem alışveriş yaptılar, hem de organizasyonda sahne alan Intema Yaşam, şef Efe Çakıroğlu, Rüya Büyüktetik, DJ Funky ‘C’, Özlem Avcıoğlu, Audiosoup, Civilking, Murat Bür ve Özlem Süer ile içine iyilik saklı şenliğin keyfini çıkardılar.

İyilik Dolu Alışverişe Yoğun İlgi! Stili ile fark yaratan, sosyal medyanın en güçlü isimlerinden Rüya Büyüktetik ve sesi imzası olarak tanınan, dünya çapındaki partilere yön veren, son dönemde kendi şarkılarıyla da adından sıkça söz ettiren DJ Funky ‘C’,  yükselen trend kişiselleştirilebilen sneaker akımıyla etkinlik sahnesinde yer aldılar. Moda tutkunlarının ve ünlülerin yoğun ilgi gösterdiği, enerjisi yüksek, hareketli ve renkli anların yaşandığı Cole Haan Ayakkabı Kişiselleştirme workshop atölyesinde Rüya Büyüktetik çeşitli süslemeler ve aksesuarlarla ayakkabılara yepyeni görünümler kazandırmanın pratik yollarını gösterirken, DJ Funky ‘C’ de ayakkabılara çizdiği özel figürlerle sadece müzikte değil çizim ve grafiti konusunda ne kadar yetenekli olduğunu gözler önüne serdi.

Ziyaretçi Yorumları