Küyahya Porselene Sokrates Ödülü
Küyahya Porselene Sokrates Ödülü

19Kütahya Porselene Sokrates Ödülü! Avrupa İş Konseyi’nin bir parçası olan Sokrates Ödül Değerlendirme Komitesi tarafından Kütahya Porselen ve Sema Güral Sürmeli Avrupa iş dünyasının oscar’ı sayılan ”Sokrates” ödüllerine layık görüldü.

Avrupa İş Konseyi (EBA) tarafından Sokrates Ödülleri kapsamında Avrupa’da 2017 yılının ”En İyi Yatırım” (Best Enterprise) ödülüne Kütahya Porselen, ”En İyi Yöneticisi ” (Manager Of The Year ) ödülüne de Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli layık görüldü. Litvanya Kempinski Otel’de düzenlenen ödül töreninde Sema Güral Sürmeli, ödülünü Sokrates Komitesi Üyesi Dr. Vincenzo Costilgo’nun elinden aldı.

Avrupa İş Konseyi Socrates Ödülleri; her yıl kendi alanlarında yaptıkları çalışmalarla uluslararası toplumun sosyal, ekonomik, kültürel gelişimine katkı sağlayan kurumlara ve şahıslara veriliyor. Red Dot tasarım ödülleri başta olmak üzere birçok uluslararası ödülün sahibi olan Kütahya Porselen, dünyanın en büyük porselen üreticisi olarak, ülke gelişimine sağladığı katkılarla geleceğe emin adımlarla yürüyor.

Ziyaretçi Yorumları