marinbase-ile-guc-birligi-turnuvasi

Ulusal ve uluslararası alanda pek çok turnuvaya ev sahipliği yapan Kemer Country Club’un golf sahası bu kez yat ve golf tutkunlarını bir araya getirdi. Son yıllarda dünyaca önem kazanan Türk yatçılığının öncü ve güvenilir markasının başında yer alan Marinbase Exclusive Yatch Management tarafından bu yıl ikincisi gerçekleşen ve geleneksel hale gelen ‘Marinbase Yatching Golf Cup 2 turnuvası önceki gün sonu erdi. Kemer Country Club’un uluslararası standartlardaki 18 delikli golf sahasında gerçekleştirilen görkemli turnuva yat ve golf sporunun  birbirleriyle olan uyumunuda gözler önüne serdi. Marinbase sahipleri Bahadır Şen ve Seda Sanlısoy,keyifli anlara sahne olan turnuvada, yeni normalleşme süreci içerisinde, gerekli önlemlerin alınmasıyla birlikte iş, spor ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri birlikte toplam 235 golf oyuncusunu ağırladı.

Dünyada uzun zamandır bir arada anılan ve iç içe geçmeye başlayan golf ve yat sahipliğinin ülkemizde de yeni yeni bir araya gelmeye başlaması üzerine, düzenlenen turnuvada ikinci defa verilen “Yat Sahipleri Kategorisi” özel ödülü büyük ilgi gördü ve bu ödülün sahibi Yacht Owners Cat A kategorisi kazananı Can Kaman olurken Yacht Owners Cat B kategorisinin kazananı Mutlu Gür oldu.

3 Gün boyunca Junior, Minik ve yetişkin oyuncuların mücadeleleriyle gerçekleşen turnuva, 13 Ekim Pazar Günü 16:30′ da gerçekleştirilen ödül töreni ile son buldu. Törende ayrıca, turnuvada dereceye giren tüm oyunculara ödülleri takdim edildi.

Turnuvayı kazananlar

Ladies Gross

Beyhan Benardete

Men’s Gross

Hasan Akçakayalıoğlu

Ladies Longest Drive

Beyhan Benardete

Men’s Longest Drive

Cüneyt Sapmaz

Ladies Nearest To The Pin

Zeynep Çelikoğlu

Men’s Nearest To The Pin

Mehmet Sönmez

Yacht Owners Cat A

Can Kaman

Yacht Owners Cat B

Mutlu Gür

Men’s Cat A
Murat Şarsel
Men’s Cat B
Austin Kim
Men’s Cat C
Erdem Bekler
Ladies Cat A
Zeynep Çelikoğlu
Ladies Cat B
Seliyha Elbeyoğlu

Junior Academy
Eren Özer Sözer
Junior 18 Holes
Ateş Yılmaz

Junior Gross – Can Gürdenli

Ziyaretçi Yorumları