Mavi ve Kıvanç, Mavi Black Pro’yu Çarpıcı Bir Geceyle Kutladı
Mavi ve Kıvanç, Mavi Black Pro’yu Çarpıcı Bir Geceyle Kutladı

Mavi ve Kıvanç Tatlıtuğ, sokak modasından ilham alarak hazırlanan çok yeni ve çok çarpıcı Mavi Black Pro koleksiyonunu ve reklam filmini, birbirinden özel konukların katıldığı çok özel bir partiyle kutladı.

Kıvanç, reklam filmine özel hazırlanan rap tarzındaki şarkıyı seslendirdi

Mavi Black Pro’nun çarpıcı görüntüsüne dikkat çeken reklam, Ali Taran imzasını taşıyor. Filmin müziği sokakların ruhunu ve hikayesini yansıtacak şekilde hazırlandı. Rap tarzındaki şarkıda Kıvanç Tatlıtuğ ve Anıl Piyancı düet yaptı.

Sokak ruhuna uygun olarak Hangarist’te gerçekleştirilen ve  Anıl Piyancı, Şehinşah, Kaan Boşnak, Ekin Beril ile DJ Ali Kuru’nun performanslarıyla renklenen geceye Duygu Sarışın, Engin Hepileri, Beyza Şekerci, Alperen Duymaz, Buse Terim, Ayşe ve Elif Boyner, Zeynep Tosun, Dila Tarkan, Deniz Marşan, Mercan Dede, Arzu Kaprol, Ayşe Tolga, Tamer Yılmaz, Feridun Düzağaç’ın da aralarında bulunduğu ünlü konuklar katıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ, “Mavi ile her defasında yaptıklarımızın üzerine koyarak  hep çok  yeni ve heyecanlı  işlere imza attığımız için çok mutluyum. Mavi Black Pro, adı üzerinde bir jean koleksiyonunun gelebileceği en üst nokta. Özellikle de gençlerin hem her detayıyla sokaktan izler taşıyan bu koleksiyonu, hem de reklam filmimizi çok beğeneceğinden eminim. Filme özel hazırlanan şarkının sözlerini çok beğendim. Ve söylerken çok keyif aldım. Geçen sezon gitar çalmak, bu sezon rap söylemek, hep daha da yenisini yapmak için çalışıyoruz.” dedi.

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz ise, “Türkiye’nin öncü jean markası olarak, müşterilerimizin yaşam şekliyle buluşan koleksiyonlarımıza, dünya modasına yön veren sokak stilinden ilham aldığımız çok yeni, çok çarpıcı Mavi Black Pro ile devam ediyoruz. Mavi’nin global tasarım ve ürün ekiplerinin hayata geçirdiği, inovatif kumaşların kullanıldığı, özgün detaylarıyla dikkat çeken bu koleksiyon tam anlamıyla PRO!” dedi.

Ziyaretçi Yorumları