Neşeli Alışveriş Turu
Neşeli Alışveriş Turu

Neşeli Alışveriş Turu!

Neşeli Alışveriş Turu
Hande Soral

YALNIZ BAŞINA 

Kendisi gibi oyuncu olan eşi İsmail Demirci ile 2017 yılında dünya evine giren güzel oyuncu Hande Soral geride bıraktığımız gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Eşi İsmail Demirci’nin Karadeniz’de ki dizi çekimleri nedeni ile zaman zaman eşinden ayrı kalan Soral, yalnız başına geldiği alışveriş merkezinde görüntülendi. Güzelliği ile göz kamaştıran genç oyuncu, alışveriş merkezinde turlayarak kendisine vakit ayırdı. Alışveriş turu oyunca sevenleri ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmeyen Soral, akşam saatlerinde alışveriş merkezinden ayrıldı.

Neşeli Alışveriş Turu
Demet Şener – Cenk Küpeli

BENİM YILIM OLDU

Eski model Demet Şener, önceki gün eşi Cenk Küpeli ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Öğlen saatlerinde geldikleri AVM’de Cup Of Joy’da kahve içip koyu bir sohbete oturan ikili, kendilerine yöneltilen sorulara şöyle cevap verdi. Şener, “Bu yıl benim yılım oldu diyebilirim. Her şey çok güzel geçti. İş hayatında önemli bir adım attık, bunu evlilikle de taçlandırdık. Önümüzdeki yılda bir beklentim yok. Bu seneki gibi olsun yeter.” diye konuştu.

Neşeli Alışveriş Turu
Nur Yerlitaş

DOSTLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Yakın arkadaşıyla birlikte geldiği AVM’de Beymen Morini’de baş başa kahve içip koyu bir sohbete oturan ünlü modacı, daha sonra AVM’de kısa bir alışveriş turuna çıkıp reyonlardaki ürünleri göz gezdirdikten sonra taksiyle AVM’den ayrıldı.

Neşeli Alışveriş Turu!

Ziyaretçi Yorumları