Sağlıklı Yaşam Festivali’nde Plastiğe Hayır
Sağlıklı Yaşam Festivali’nde Plastiğe Hayır

Sağlıklı Yaşam Festivali’nde Plastiğe Hayır! City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi tarafından 28-29-30 Mart tarihlerinde düzenlenen ‘Sağlıklı Yaşam Günleri’ festivali şenlik havasında gerçekleşti.

Doğal ve organik gıdalar ile tekstil ürünlerinden, alerji karşıtı doğal güzellik ve bakım ürünlerinden glutensiz gıdalara kadar birçok farklı marka ve ürünün yer aldığı festivale yoğun ilgi vardı. Festivalin ilk gününde Dr. Gönül Ateşsaçan ile Aristo Diyetiyle Yeni Yaşam söyleşisinde kadınlar diyet konusunda birçok fikir tecrübe edindi.

Festivalin son günü ünlü beslenme uzmanı ve diyetisyen Dilara Koçak, Sağlıklı Yaşam Festiivali’nde ki söyleşide dinleyenlere sağlıklı beslenme ile ilgili ipuçları verdi. Sağlıklı beslenme üzerine gelen soruları cevaplayan ünlü diyetisyen, etkinlik sonrası ‘plastiğe hayır’ demek için hayata geçirdiği “Önce Gülümse” bez çantalarını misafirlerine hediye etti.  Koçak, “Önce Gülümse” çantalarımızı “Pilastiğe Hayır” demek için yılbaşı hediyesi için yola çıktığımız bir projeydi. Ama çok ilgi görmesi nedeniyle şu anda satışından elde edilen geliri Temel İhtiyaç Derneğine (TİDER)  vasıtasıyla ihtiyacı olan ailelere katkı sağlıyoruz. Bu vesileyle City’s ailesi de bu çantaları alarak, hem buraya gelmiş misafirlerine hediye etmiş oldu, hemde Temel İhtiyaç Derneğine katkı sağlamış oldu. Bu nedenle City’s ailesine beni davet ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum”  dedi.

Festival kapanışında ise Nişantaşı City’s AVM, ‘Temel İhtiyaç Derneğine’ katkı sağlamak için 100 adet “Önce Gülümse” çantalarını misafirlerine ve festivali takip eden müşterilerine hediye etti. Elde edilen gelir Temel İhtiyaç Sahipleri Derneği’ne bağışlandı. Festivalde yer alan görsel şovlarda izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Ziyaretçi Yorumları